2141. Siedlecka gubernia - właściciele ziemscy 1910

Siedlecka gubernia - właściciele ziemscy 1910

Postprzez jerzy » 07.01.2009

WYKAZ
WŁAŚCICIELI MAJĘTNOŚCI ZIEMSKICH GUBERNI SIEDLECKIEJ
(stan z 1910 r.)

Wykazy właścicieli ziemskich guberni siedleckiej, rodziny zatwierdzone przez heroldik byłego Krulestwa Polskiego
(Spis szlacheckich rodów Siedleckoj guberni, zwschód. Ananjew W.S. 1910, (Nazwisko, rok zatwierdzenia, herb)

Adamski (1839, Jastrzębiec); Azulewicz (1840, Azulewicz); Abramowicz (Skorbiek)(1860, Abdank); Aleksandrowicz (1837, Aleksandrowicz); Aleksandrowicz, Witold, hrabia (1861, Aleksandrowicz);
Bientkowski (1837, Siekiera); Borkowski (1837, Dupin); Bojno (1838, Ślepowron); Bientkowski (1838, Prawdzic); Butler (1838, Butler); Buczacki (1838, Tarak i Buczacki); Bondzyński (1839, Młodzieniec); Bukraba-Gasztold (1839, Szeliga); Barwiński (1839, Achingier); Buszkowski (1839, Osoryja); Bukowski (1840, Bończa); Bogusławski (1840, Ślepowron); Budziszewski (1840, Grzymała); Babski (1841, Radwan); Bobiński (1841, Leliwa); Bieniecki (1841, Korab); Bielak (1841, Bielak); Borkowski (1841, Łabędź); Buchowiecki (1842, Dragosław); Boriejsza (1837, Wadwicz); Bielawski (1843, Jelita); Borkowski (1843, Nowina); Brzozowski (1843, Bielina); Borowski (1844, Jastrzębiec); Baranowski (1845, Prawdzic); Bujalski (1846, Kościesza); Białobżeski (1846, Abdank); Bartold (1848, Grzymała); Biernacki (1848, poraj); Brzeziński (1849, Lubicz); Białkowski (1849, Bibiersztiejn); Buczyński (1851, --------); Bieńkowski (1851, --------); Baranowski (1852, Tugan); Bieliński (1854, ---------); Boduszyński (1855, Boduła); Borkowski (1856, Młodzieniec); Błoński (1861, Nałęcz); Borkowski (1865, ---------); Bieniedyktowicz (1859, Bełty);
Wojewudski ki (1837, Abdank); Wężyk (1837, Wąż); Wiejsflog (1837, Zniszczenie); Wyleżyński (1837, Trzaska); Wiernicki (1838, Wierona); Wojszyk (1839, -------); Wielczyński (1839, Roza Biała); Woroniecki (książę)(1840, Korybut); Wygonowski (1840, Paprzyca); Wierzbicki (1841, Jastrzębiec); Wilkoński (1841, Odrowąż); Wyszomirski (1842, Rawicz); Wasilewski (1842, Drzewica); Wielinowicz (1842, Jastrzębiec); Woliński (1843, Lubicz); Wyrzykowski (1843, Ślepowron); Witkowski (1844, Nowina); Przetrząsało (1844, Wolf); Wroczyński (1844, Brodzic); Wojno (1848, Nałęcz); Włodek (1848, Sulima); Wielgurski (1849, Grzymała); Wierzejski (1850, Jelita); Wasilewski (1850, Rogala); Wolski (1850, Lubicz); Wysokiński (1854, Szeliga); Wierzchowski (1854, Szeliga); Wierzchowski (1855, Korczak); Wyczołkowski (1855, Ślepowron); Wysocki (1861, Drya); Wydźga (1861, Jastrzębiec); Wojcechowski (1862, Jelita); Wiercyński (1862, Ślepowron); Wojtkowski (1862, Lubicz); Wieczerski (1837, --------); Wieczorkowski (1839, -------); Wysiekierski (1837, ---------);
Gisiler (1837, Złotorzew); Grajbnier (1837, Lisów); Gruszecki (1837, Lubicz); Gosławski (1838, Oksza); Glinka (1838, Trzaska); Garlicki (1838, Strzemia); Grabowski (1838, Jastrzębiec); Garczyński (1839, Garczyński); Galecki (1839, Młodzieniec); Goławski (1839, Jastrzębiec); Gumowski (1839, Rola); Gonsowski (1840, Garczyński); Grodzicki (1843, Łada); Gonsiorowski (1843, Ślepowron); Grzymała (1844, Grzymała); Giurszt tło Gierszt (1844, Gierszt); Gawroński (1845, Rawicz); Gradowski (1846, Lubicz); Gradski (1847, ----------); Góralski (1847, Nałęcz); Gonsowski (1845, Garczyński); Golembiowski (1839, ----------); Gincz (1839, Młodzieniec); Giempiel (1839, -----------); Gordiejewski (1843, Korab); Groch (1844, Trąby); Goroszewicz (1852, Łabędź); Gornowski (1856, Korczak); Góralski (1848, Ślepowron); Gumiński (1850, Rola); Galecki (1850, Rola); Grodski (1851, Bielina); Godowski (1851, Odrowąż); Grochowski (1852, Młodzieniec); Głodowski (1854, Przegon); Grodski (1855, ---------); Giewartowski (1855, Lubicz); Gołaski (1855, Jastrzębiec); Gorzechowski (1855, Ogończyk); Gotkowski (1856, Strzemię); Grabowski (1860, Siekiera); Grzybowski (1860, Prus); Gawiencki (1860, Lisów); Gorardowski (1861, Prawdzic); Gostkowski (1861, Młodzieniec); Grzankowski (1862, Jastrzębiec); Gutman (1841, -------);
Dieskur )(1837, Gora złoty skalista (Sic!); Dombrowski (1837, Rawicz); Domaszewski (1837, Jastrzębiec); Dobrzyński (1837, Jelita); Dramiński (1838, --------); Dziubandowski (1838, Pogoń 4); Dobrowolski (1838, Doliwa); Daszewski (1838, Mscyżew); Drozdowski (1839, Pilawa); Domaniewski (1839, Lubicz); Dombrowski (1840, Młodzieniec); Dombrowski (1840, Ogończyk); Domański (1840, Laryssa); Domaszewski (1840, Grzymała); Dombrowski (1841, Dombrowa); Dombrowski (1842, Trzy Mozdzierze); Dmowski (1842, Pobóg); Dziewulski (1843, Rawicz); Dmachowski (1844, Pobóg); Dalecki (1846, Młodzieniec); Diembski (1846, Prawdzic); Dziewulski (1848, Ogończyk); Dzieszuk (1849, Kościesza); Drzymalski (1849, Jezierza); Dmowski (1850, Dienis); Dombrowski (1851, Radwan); Dembiński (1852, Niczija); Dybowski (1863, ---------); Dwornicki (1860, Kulewczic); Dombrowski (1861, --------);
Jełowicki (1846, Jełowiczkij);
Żebrowski (1840, jasienczik); Żołkowski (1846, Jastrzębiec); Żołtowski (1849, Ogończyk); Żukowski (1849, Jastrzębiec); Żochowski (1845, Brodzic); Żebracki (1851, --------); Żukowski (1853, Młodzieniec); Żelazowski (1854, Jastrzębiec); Żeleznicki (1846, Ślepowron);
Załuski (1837, Młodzieniec); Zaleski (1838, Chomont); Zaleski (1838, Lubicz); Zawistowski (1839, ---------); Zakrzewski (1839, Wyssogota); Ziembrzuski (1839, Doliwa); Zaleski (1840, Łada); Zakrzewski (1840, Trzaska); Zdorowski (1840, Oksza); Zaliwski (1840, Młodzieniec); Zdzierski (1841, Gozdawa); Zarzecki (1841, Warnia); Zawadzki (1842, Rogala); Zajkowski (1842, Prus 1-j); Zaboklicki (1842, Kolumna); Złotnicki (1842, Nowina); Zakrzewski (1843, Lubicz); Zabielski (1843, Trzaska); Zaleski (1849, Godzietwa); Zawadzki (1849, Młodzieniec); Złotkowski (1849, Siekiera); Zakrzewski (1851, Jastrzębiec); Zwoliński (1853, Łada); Zawistowski (1860, -----------); Zawadzki (1855, Jastrzębiec); Ziemła (1861, Siekiera); Zaremba (1862, Zaremba); Zbikowski (1849, Grzymała);
Iżycki (1838, Bończa); Izdebski (1839, Pomian);
Kunicki (1837, Bończa); Kupiński (1837, Niesobia); Kowalski (1837, Wieruszowa); Kużelewski (1837, Radwan); Koch (1837, oświęta); Kuczyński (1837, Ślepowron); Kossiński (1837, Rawicz); Konsinowski (1838, Nalincz); Kuszel (1838, Drogosław); Kunicki (1839, Sas); Kiełczewski (1839, Abdank); Kobylski (1839, Kościesza); Korczakowski (1839, Korczak); Kicki (1840, Gozdawa); Kobyliński (1840, Prus 2); Korzybski (1841, Abdank); Kozietulski (1841, Abdank); Kozłowski (1841, Jastrzębiec); Kołaczkowski (1841, Abdank); Karwowski (1841, Rawicz); Karaś (1841, Dąbrowa); Kuowski (1842, Wąż); Kudelski (1843, Ślepowron); Korowicki (1843, Prus 1-j); Kamiński (1844, Sulima); Karasiński (1844, Dombrowa); Kontiecki (1844, ---------); Kulczicki (1844, Sas); Krzeczowski (1844, Korczak); Kleczeński (1845, Strzemia); Krzymowski (1846, Ślepowron); Koryciński (1846, Siekiera); Krajewski (1846, jasienczik); Koncmierowski (1847, Kmita); Kulesza (1847, Ślepowron); Krasnodębski (1846, Pobóg); Krassowski (1848, Jastrzębiec); Klimaszewski (1849, Ślepowron); Kłopotowski (1849, Ślepowron); Krasuski (1849, Nowina); Korycki (1849, Ciołek); Katorla (1848, Poraj); Kalicki (1849, Dolenga); Kobyliński (1849, Dolenza); Komorowski (1849, Boże Wola); Kobyliński (1850, Prus 3-j); Kozierkiewicz (1849, ------------); Karmański (1851, wczole); Kurowski (1853, Nałęcz); Kryński (1853, Przegonia); Korynza (1854, Korynza); Kilarski (1854, Sulimaa); Kożuchowski (1854, Doliwa); Kierglewicz (1855, Siekiera); Kopiec (1855, Kroje); Krasiński (1855, Ślepowron); Kukawski (1856, Jastrzębiec); Koziestański (1859, Waśkiewicz); Kobyliński (1863, ----------); Kosieradzki (1853, -----------); Kuczakiewicz (1838, Piendzie); Kuczik (1844, Leczisław); Kempiński (1850, Niesobia); Kłossowski (1850, Rola); Kobos (1844, -----------); Kwiatkowski (1837, -----------); Kosicki (1838, ------------); Kuczkowski (1844, -------); Kuffrid (1849, --------); Ksienżopolski (1859, Jastrzębiec);
Lisiecki (1837, Lisów); Ledóchowski (1837, Szaława); Lewicki (1838, Rogala); Lucyński (1840, Wydant); Lipnicki (1841, Gołobok); Liniewski (1843, Liniewski); Lipski (1844, Łada); Lisowski (1845, Bończa); Lechowicz (1847, Gryff); Lipiński (1849, Rawicz); Lepka (1849, Nancz); Libimowski (1850, Wieniawa); Lipiński (1855, Brodzicz); Laskowski (1856, Korab); Lesisz (1858, Leszczic); Lewiński (1859, Brochwicz 3-j); Łaski (1837, Korab); Leszczyński (1838, Wierzbna); Łoski (1839, Brodzic); Łuniewski (1848, Łukacz); Łapczyński (1848, Jelita); Łyszczyński (1849, Korczak); Łusowski (1849, Lubicz); Lentowski (1860, Ogończyk),
Miendzyrzecki (1837, Pierosław); Młocki (1838, Prawdzic); Mleczko (1838, Korczak); Maleczyński (1839, Jastrzębiec); Marcynkowski (1839, Gryff); Marchocki (1839, ostojąc); Mrokowski (1839, Ślepowron); Maczulski (1839, Cholewa); Mroczek (1840, Prus 1); Michałowski (1840, Jasienczik); Małachowski (1840, Nałęcz); Mieżejewski (1840, Szeliga); Majewski (1840, Nałęcz); Miersbierg die Miessier (1841, Miersbierg); Makowski (1841, Ogończyk); Makowski (1852, ----------); Mienżyński (1843, Kościesza); Modrzewski (1844, Jelita); Moczulski (1844, Korwin); Mrozowski (1844, Nałęcz); Markiewicz (1844, Łabędź); Mańkowski (1845, Jastrzębiec); Michalewski (1845, Korczak); Makowski (1846, Prus 3); Markowski (1847, Bończa); Michielis (1849, Jasienczyk); Mieżejewski (1848, Lubicz); Masłowski (1853, Samson); Mierlini (1854, -------------); Maleszewski (1855, Godziemba); Miński (1855, Prus 3); Miłkowski (1865, -------------); Micyński (1865, -------------); Moszyński (1840, -------------); Marjewski (1840, -------------); Maleszewski (1862, -------------);
Niemiara (1840, Gozdawa); Niepokojczicki (1841, Waga); Nieprzecki (1841, Paprzyca); Niewiadomski (1841, Prus); Nurzyński (1841, Rawicz); Nowosielski (1841, Ślepowron); Nowowiejski (1842, Jastrzębiec); Niesarzewski (1847, Dolenga); Niewiarowski (1850, Półkozic); Nurowski (1854, Kościesza); Nazarowicz (1854, Leliwa); Nowicki (1854, Nowicki); Niezabitowski (1855, Lubicz); Niemitc (1864, Bibiersztiejn); Nizowski (1847, Nizowski-siła); Niedkiewicz (1837, -------------); Nowiński (1837, -------------);
Ordienga (1837, Łodzia); Omielewski (1837, Kościesza); Ossoliński (1837, Siekiera); Ostrorog (1837, Nałęcz); Orłowski (1837, Sas); Oborski (1838, Kolumna); Olszewski (1839, Ślepowron); Osniałowski (1839, Skrzepy); Orzechowski (1839, Rogala); Osiecki (1839, Jastrzębiec); Olendzki (1840, Rawicz); Ostrowski (1842, Grzymała); Obniński (1843, Jastrzębiec); Ostrowski (1844, Ślepowron); Ochienkowski (1844, Grzymała); Ostrowski (1844, Korczak); Okniński (1846, Okno); Ostojski (1849, ostojąc); Orzeł (1850, Prus 1); Osiński (1852, Wąż); Olszewski (1853, Kościesza); Orzyłowski (1853, Prus 1-j); Obrębski (1856, Cholewa); Ostrowski (1861, Korab); Ojejstriejchier (1853, -------------); Orłowski (1842, Skarbczik); Olkiewicz (1850, -------------);
Popławski (1837, Ślepowron); Pienkosławski (1837, Abdank); Pniewski (1837, Jastrzębiec); Priami (1838, Kolumna); Prazmowski (1838, Bielina); Podczaski (1839, Rola); Pruski (1840, Prus 2-oj); Pióro (1840, Bończa); Płodawski (1840, Lubicz); Podieriewski (1841, Jelita); Pomarzański (1841, -------------); Parasiewicz (1841, Brochwicz); Porawiński (1841, Rawicz); Podoski (1841, Młodzieniec); Płodawski (1845, Leszczic); Przewuski (1847, Przewoskij); Przesmycki (1847, Paprzyca); Pogorzelski (1847, Krzywda); Pogonowski (1848, Ogończyk); Piełczyński (1849, -------------); Hasło (1849, Nałęcz); Potocki (1849, Szeliga); Pawłowski (1849, Korwin); Polkowski (1850, Jastrzębiec); Płoński (1851, Prus 1j); Paszkowski (1854, Zapału); Polikowski (1854, Młodzieniec); Przegaliński (1854, Lubicz); Pasiek (1855, Doliwa); Popławski (1855, Jastrzębiec); Pruski (1855, Leliwa); Pawłowski (1861, Odrowonga); Pienienżek (1860, Odrowonga); Piotrowski (1861, Młodzieniec); Paszkowski (1861, -------------); Pietrzykowski (1864, -------------); Piwoni (1862, Nariwoń); Pomianowski (1822, Ślepowron); Przanowski (1852, -------------); Pieszczyński (1844, -------------); Pławski (1854, -------------); Podlewski (1887, -------------);
Rembaliński (1838, Lubicz); Roscyszewski (1838, Młodzieniec); Rostworski (1838, Nałęcz); Rozwadowski (1838, Trąby); Rola (1838, Rola); Rojewski (1838, Cholewa); Ratiewicz (1839, Rienkopiur); Rytiel (1840, Szenliga); rzewuski (1841, Krzywda); Radomyski (1845, Rawicz); Rowicki (1845, Lubicz); Rozwadowski (1846, Rogala); Radziszewski (1847, Radwan); Roman (1848, Ślepowron); Radzikowski (1849, Ogończyk); Riemiszewski (1849, Jelita); Rudzki (1849, Abdank); Roszkowski (1849, Jelita); Ratyński (1850, Ślepowron); Roguski (1850, Ostoja); Raczyński (1850, Ślepowron); Radiejewski (1852, Młodzieniec); Ratyński (1851, Łabiedź); rzonżewski (1855, Jastrzębiec); Rogowski (1862, Jastrzębiec); Rożycki (1837, ---------------); Romanowski (1847, ---------------); rzewuski (1852, --------------);
Soc′ko (1837, Rolensław); Stalkowski (1837, Głoskow); Suchodolski (1837, janina); Swiencki (1837, Ślepowron); Sobieski (1837, janina); Słonka (1838, Abdank); Sierzputowski (1838, Dombrowa); Sokolnicki (1838, Nowina); Stienpowski (1839, Młodzieniec); Sierwiński (1839, Radwan); Scypio (die kampo)(1839, Scypion); Sadowski (1839, Nałęcz); Suligostowski (1839, Łabędź); Skolimowski (1839, Lubicz); Skąpy (1840, Bielina); Sosnowski (1839, Godziemba); Słonczyński (1840, Wierzbienta); Strzyżewski (1840, Strzemienczik); Sienicki (1840, Boncza); Samojłowicz (1841, Sulima); Siendzikowski (1841, Jastrzębiec); Sosnowski (1841, Nałęcz); Sobolewski (1842, Ślepowron); Sarnowski (1843, Jastrzębiec); Składowski (1843, Dolenga); Swinarski (1843, poraj); Swidierski (1843, Lubicz); Sikorski (1844, Kopasina); Siewruk (1845, Gozdawa); Sarniecki (1845, Ślepowron); Skorupka (1846, Ślepowron); Sikorski (1846, Cetrzew); Suliński (1847, -------------); Smorczewski (1847, Rawicz); Swieszewski (1848, Grabic ); Saniewski (1848, Kościesza); Skorupski (1848, Szeliga); Strzegocki (1848, Przegonia); Stiempowski (1848, sucho pokoje); Sulikowski (1849, Sulima); Skrzyżowski (1849, Gryff); Skomorowski (1849, Nałęcz); Słupiecki (1851, ------------); Sokołowski (1851, Ślepowron); Sawicki (1852, Lubicz); Skiwski (1850, Lubicz); Struss (1852, Korczak); Skawiński (1852, Rawicz); Swientochowski (1853, Dolenga); Skalski (1854, sucho pokoje); Sliwiński (1855, Młodzieniec); Soszyński (1861, Krzywda); Ślepowroński (1860, Ślepowron); Smarzewski (1862, Prawdzic); Słoniecki (1837, -----------------); Swiencki (1837, -------------);
Twarowski (1839, Pilawa); Tchorzewski (1841, Rogala); Trylski (1843, Siekiera); Tymowski (1843, Sas); Targoński (1844, Kościesza); Toczyński (1846, Abdank); Triembicki (1847, Prus 1-yj); Tarkowski (1847, Klamry); Tcziński (1848, Rawicz); Taszycki (1849, Strzemia); Trojanowski (1852, Tarnawa); Tonkiel (1854, Korczak); Tomaszewski (1859, Boncza);
Ujazdowski (1843, Ślepowron); Urbanowski (1842, Prus 1j); Uzdowski (1844, Boncza); Uzdowski (1849, ----------); Uziembło (1846, Sulima); Urbanowicz (1852, Łabędź);
Frankowski (1839, Prus); Falkowski (1842, Doliwa); Falencki (1852, Leszczic); Fiszer (1856, Tarczała); Flejczerowski (1843, Pomoszcz);
Chojecki (1838, Lubicz); Chłusowicz (1838, Gozdawa); Chromiński (1839, Lubicz); Chmielewski (1839, Wieniawa); Chojnacki (1836, Trzaska); Chmieliński (1839, Leszczyc); Chotkowski (1855, ostojąc); Chomiczeski (1857, Pobóg); Chiełmiński (1862, ----------); Chroswiechowski (1846, Bończa); Chojecki (1866, ------------);
Ceszkowski (1837, Dolenga); Cełkowski (1837, Jastrzębiec); Celiński (1843, Zariemba); Cedrowski (1854, -------------); Celiński (1854, Abdank); Celemiencki (1854, Rogala); Celemiencki (1858, Lubicz); Ceszkowski (1860, -------------);
Czartoryski (1838, poGania); Czański (1841, Leliwa); Czerniewicz (1842, Lubicz); Czarnocki (1844, Lisów); Cziżewski (1845, Dria); Czajkowski (1849, Jastrzębiec); Czimbajewicz (1851, Warnia); Czerski (1854, Rawicz); Czuleński (1844, ------------);
Szlubowski (1837, Ślepowron); Szydłowski (1837, Lubicz); Szaniawski (1839, Młodzieniec); Szubalski (1840, Staronis); Szajewski (1840, ----------); Szuszkowski (1843, -----------); Szwykowski (1844, Ogończyk); Szymanowski (1849, Jezierza); Szawowski (1850, Sulima); Szalawski (1851, Jastrzębiec); Szniejdier (1846, -----------); Szyłański (1852, Siekiera); Szańkowski (1854, Krzywda); Szymoński (1855, Lubicz); Szwarc (1841, Nowina);
Szczawiński (1837, Prawdzic); Szczepański (1844, ----------); Szczepański (1846, Dolenga); Szczucki (1849, Ślepowron);
Ejzler (1844, Diembnik); Ejsymont (1858, Korab); Egierszdorf (1840, poraj); Eskiuje die (1841, Porwic); Elijaszewicz (1848, Gejsz);
Juziefowicz (1839, Radwan); Juziefowicz (1856, Leliwa);
Jasieński (1837, Dolenga); Jastrzembski (1837, Ślepowron); Jadziński (1838, Ślepowron); Jasieński (1840, Jasienczyk); jabłoszewski (1840, Prus 1-yj); jaszczołd (1841, Trąby); jaworowski (1841, Lubicz); Jasieński (1843, Rawicz); Janiszowski (1845, Strzemia); Jabłoński (1849, jasienczik); Janczewski (1850, Lubicz); Jasieński (1854, Sas); Jastrzembski (1854, Jastrzębiec); Jachołkowski (1855, jacyna); Jarocki (1860, Rawicz); Januszewski (1863, -------------).


Wykazy właścicieli ziemskich guberni siedleckiej, rodziny zatwierdzone przez heroldik Cesarstwa Rosji (stan na 1910 r.)
Siedleckoj guberni (zwschód. Ananjew W.S. 1910, (Nazwisko, rok zatwierdzenia, herb)

1. Adamski 1891; 2. Branik 1897; 3. Bańkowski 1897; 4. Butkowski 1896; 5. Bukowski 1897; 6. Bujalski 1897; 7. Bieniecki 1899; 8. Bogorodski 1903; 9. Bukraba 1904; 10. Bogdanow 1888; 11. Bienzie 1908; 12. Wolski 1895; 13. Wojewódzki 1898; 14. Wojewódzki, herbu Abdank 1906; 15. Wilkoński 1899; 16. Grzymała 1895; 17. Gilewski 1898; 18. Dobrzyński 1873; 19. Dombrowski 1878; 20. Żebrowski 1880; 21. Zabrzycki 1896; 22. Zawadzki 1880; 23. Złotkowski 1896; 24. Zmijewski 1903; 25. Zieliński 1903; 26. Zaorskij, herbu Lubicz 1908; 27. Kondraszeczkin 1895; 28. Kozietulsuki 1896; 29. Koszel 1897; 30. Kosiński 1898; 31. Kucziński 1900; 32. Kłopotowski 1901; 33. Łaski 1882; 34. Łuniewski 1896; 35. Ługowskoj 1902; 36. Mazanowski 1894; 37. Marczewski 1898; 38. Mossakowski 1899; 39. Młocki 1873; 40. Rawita-Ostrowski, hrabia 1899; 41. Ośniałowski 1899; 42. Ochienkowski 1899; 43. Okniński 1900; 44. Orzyłowski; 45. Olendzkij, herbu Rawicz 1908; 46. Pruski 1894; 47. Przesmycki 1895; 48. Pienkowski 1895; 49. Radziewski 1873; 50. Rola 1893; 51. Roscyszewski 1898; 52. Rytiel 1900; 53. Rogowski 1902; 54. Rzewuski 1903; 55. Radomyski ------; 56. Rudnicki ------; 57. Sadowski 1894; 58. Straszkiewicz 1896; 59. Sienicki 1875; 60. Stiempkowski 1897; 61. Sikorskij, herbu Cetrzew 1906; 62. Tocziński 1880; 63. Tarkowski1898; 64. Urbanowicz1900; 65. Urbanowicz, herbu Łabędź 1906; 66. Friman -----------; 67. Fidrowski 1907; 68. Chromiński 1899; 69. Czajkowski 1893; 70. Czerskij, herbu Rawicz 1907; 71. Szulc 1900; 72. Juziefowicz ---------; 73. Jasiński 1876; 74. Jastrzembski 1890.

Źrudło: http://www.vgd.ru/SNOSKI/s02012.htm
Transliteracja -translator rosyjsko-polski (Uwaga - błędy!)
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 3
Twórca indeksów (3)

Re: Spis właścicieli ziemskich gub. Siedleckiej 1910 r.

Postprzez Bart » 29.09.2009

Witam
Czy ktoś jest w posiadaniu lub wie gdzie znaleźć dokładniejsze spisy szlachty guberni Siedleckiej (mam na myśli nazwy majątków lub spisy szlachty w konkretnych powiatach), jeżeli w ogóle takie istnieją?
Przy okazji chciałbym również podziękować za zamieszczenie wykazu właścicieli majątków ziemskich guberni Siedleckiej, niewątpliwie jest to bardzo pomocne :)
Bart.
Bart
Aktywny
Aktywny

Re: Spis właścicieli ziemskich gub. Siedleckiej 1910 r.

Postprzez Marcin » 29.09.2009

Myślę że to pytanie dobrze będzie też zadać w dziale "Biblioteczka - Mam książkę ..."
"Ateizm - to uparta wiara w bezsensowność wierzenia"
Avatar użytkownika
Marcin
Administrator
Administrator
Lokalizacja: Kraków
Medale: 1
Pomoc techniczna (1)
Imię i nazwisko: Marcin Niewalda

Re: Siedlecka gubernia - właściciele ziemscy 1910

Postprzez zuzia_sz » 09.10.2010

Witam!

Bardzo proszę o informację czy w wykazie jest coś więcej o Kiełczewskich herbu Abdank?

Pozdrawiam
zuzia_sz
zuzia_sz
Zainteresowany
Zainteresowany


Powrót do Miejsca S



cron