Portal w trakcie przebudowywania.
Niektóre funkcje są tymczasowo wyłączone, inne mogą nie działać poprawnie.

Odczytanie pełnej wiadomości z MyHeritage

4.02.2014 20:43
Witam!

Nie mam pełnego dostępu do danych na portalu MyHeritage, a znalazłem coś, co może mi pomóc w moich poszukiwaniach.
Na witrynie rodzinnej prowadzonej przez użytkownika Jan Rataj znajduje się informacja o Marcie Jeziorek z domu Rataj.
Oto link do strony w Internecie, na której znalazłem tę informację:

http://www.myheritage.pl/research?formId=master&formMode=&action=query&exactSearch=0&catId=1&qname=Name+ln.jeziorek

Chciałbym poznać dane dotyczące Marty Jeziorek z domu Rataj - data i miejsce urodzenia i śmierci, dane dotyczące męża itp.
Bardzo byłbym też wdzięczny za sprawdzenie i podanie możliwości kontaktu z administratorem tej witryny, np.adres e-mail.
Z góry dziękuję za pomoc.

Jurek

Odpowiedzi (8)

12.03.2014 22:37
Marta Jeziorak zd. Rataj. Ur. Wysoka, śm. Wysoka, pochowana Wysoka. Rodzice: Piotr i Maria. Rodzeństwo: Julia Uroda zd. Rataj, Agnieszka, Franz,. Mąż Piotr Jeziorak
Mam nadzieję, ze chodziło o tą informację. Pozdrawiam
13.03.2014 07:57
Dziękuję

Czy nie ma podanych żadnych wiadomości odnośnie twórcy tej witryny, np. adres e-mail do korespondencji?
Chciałbym skontaktować się z tą osobą.

Jurek
13.03.2014 18:44
Nie ma podanych żadnych wiadomości odnośnie właściciela witryny. Można spróbować wysłać zapytanie przez administratora, czy ta osoba zgodziłaby się podać swój adres e-mail. pozdrawiam
2.04.2014 22:49
Witam!

Czy mogę prosić o ściągnięcia dokumentów z MyHeritage?
Są tam dwa teksty z prasy dotyczące Raymonda Domurat. To syn ciotki mojej mamy:

The Facts - Clute, Texas - 25 maj 2000
Facts - Clute, Texas - 30 wrz 2009

Oto link:

http://www.myheritage.pl/research?formI ... at&rpp=100

Jeśli istnieje możliwość pobrania, proszę o informację na PW, wówczas podam adres e-mail.
Z góry dziękuję.

Jurek
3.04.2014 00:22
Witam, Przykro mi bardzo, ale nie mogę pobrać tej strony. Pozdrawiam
3.04.2014 00:39
Witam, Przykro mi bardzo, ale nie mogę pobrać tej strony. Pozdrawiam


Dzięki, chociaż szkoda, że nie można tego ściągnąć.
Raymond Domurat miał brata bliźniaka Ronalda oraz siostrę Genowefę (kuzyni i kuzynka mojej mamy).
Ronald był weteranem wojny w Wietnamie. Przypuszczam, że teksty tego mogły dotyczyć.

Jurek
3.04.2014 12:39
Trzeba mieć opłacony abonament na ściąganie tych stron, niestety nie mam jeszcze tej pozycji wykupionej. Pozdrawiam.
3.04.2014 23:52
Witam ponownie!

Chyba już wiem, czego dotyczą te teksty prasowe. To informacje o śmierci osoby oraz o terminie pogrzebu - taka trochę inna wersja naszego nekrologu. Zestawiłem daty ukazania się tych wiadomości z datami śmierci osób z mojej dalszej rodziny mieszkających w Teksasie i zgadza się. Pierwsza pojawiła się dwa dni po śmierci Kazimierza Domurata (ojca Raymonda, Ronalda i Genowefy, męża ciotki mojej mamy), druga pięć dni po śmierci Genowefy (kuzynki mamy). Stąd właśnie w obu wymieniany jest Raymond - raz jako syn, drugi raz jako brat.
Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

Jurek