Portal w trakcie przebudowywania.
Niektóre funkcje są tymczasowo wyłączone, inne mogą nie działać poprawnie.

CAW - Centralne Archiwum Wojskowe

21.01.2015 18:36
Szanowni Państwo!

Z prawdziwą przyjemnością informuję, że CAW - Centralne Archiwum Wojskowe w Warszawie - Rembertowie po 3,5 roku od zamknięcia, zostało w ostatni poniedziałek, czyli 19 stycznia 2015 r. zostało ponownie otwarte

Zasób archiwum jest: tutaj

Tak jak kilka lat temu, jeśli Państwo potrzebują pomocy w CAW, żeby tam kilkakrotnie nie jeździć, proszę o informacje na prive.

Pozdrawiam serdecznie,
Marta Czerwieniec

Odpowiedzi (4)

19.01.2016 12:09
Szanowni Państwo,

od 15 stycznia 2016 r. w CAW obowiązuje nowy regulamin, umożliwiający m.in. fotografowanie nieodpłatnie własnym sprzętem teczek personalno-odznaczeniowych.

Pozdrawiam,
Marta Czerwieniec
5.04.2016 15:02
Poszukuję kogoś kto za upoważnieniem i oczywiście odpłatnie sfotografuje dla mnie w CAW teczkę osobowa pradziadka i sprawdzi kolejnych 5 nazwisk w rejestrze.
Będę wdzięczna za kontakt na pryw. maila monikaszmigrodzka[małpka]poczta.onet.pl
Pozdrawiam,
Monika
13.05.2016 16:03
Dzień dobry, uprzejmie prosiłbym o pomoc w sprawdzeniu sygnatur interesującej mnie teczki osobowej pradziadka, znajdującej się w CAW. Rewersy wypiszę i prześlę już sam. Czy mógłbym liczyć na pomoc?
Dziękuję i pozdrawiam,
Adam
2.12.2016 11:19
Witam,
potrzebuję pomocy w odnalezieniu informacji w CAW dotyczących braci mojego taty, służyli w czasie II wojny światowej w różnych formacjach. Do kontaktu podaję prywatny e-mail: urszula68@wp.pl