21098. Pan Marcin Niewalda - prośba

Jak dotrzeć do dokumentów, co oznacza dany termin, jako sobie poradzić w archiwum, jaki zapis stosować?
================
Napisz wyraźny krótki tytuł - najlepiej w formie pytania.

Pytania "Szukam ..." umieszczać na Tablicy Ogłoszeń

Pan Marcin Niewalda - prośba

Postprzez WEGA12 » 11.08.2013

Zwracam się do Pana Marcina Niewalda – kilka dni temu znalazłam w Internecie informacje zamieszczone przez Pana na temat noclegów w Stanisławowie i możliwości nawiązania kontaktu z Ks. Proboszczem Bazylim PAWEŁKO – ale nie zapisałam linku. Bardzo zależy mi na kontakcie z ks. Pawełko ponieważ swego czasu „opiekował się” Kociołem św. Mikołaja w Kulikowie. Z tej parafii pochodzą moi przodkowie, którzy w 1946 roku opuścili Mohylany (koło Kulikowa). Czy może ma pan aktualne informacje w jaki sposób mogłabym nawiązać kontakt z ks. Pawełko? Będę niezmiernie wdzięczna za wszelkie informacje. Czy zna Pan osobiście księdza? Czy mówi po polsku? U mnie z j. rosyjskim kiepsko. Dziękuję i pozdrawiam. Julita
WEGA12
Zainteresowany
Zainteresowany

Odp: Pan Marcin Niewalda - prośba

Postprzez rianon » 03.10.2013

Pozdrawiam, Magda
-----------------------
"Często się zdarza, że dopiero przyszłość pokazuje nam, ile coś było warte." - Haruki Murakami
rianon
Aktywny Animator
Aktywny Animator
Medale: 1
Nazwiska, książki (1)
Imię i nazwisko: Magda P.

Postprzez Marcin » 17.10.2013

W sprawie Stanisławowa dopowiem tylko - że w Domu Polskim - mówią ... po polsku. I w ogóle nie ma stresu - ale trzeba wcześniej zadzwonić - bo czasem jest wszystko zajęte.
"Ateizm - to uparta wiara w bezsensowność wierzenia"
Marcin
Administrator
Administrator
Medale: 1
Pomoc techniczna (1)
Imię i nazwisko: Marcin Niewalda

Postprzez WEGA12 » 06.11.2013

Dziękuję Pani Magdzie i Panu Marcinowi za odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie. Julita
WEGA12
Zainteresowany
Zainteresowany

Powrót do GENEALOGIA - Forum wymiany doświadczeń (Szukanie rodzin NIE TUTAJ)