18830. Legnica-mogę pomóc

Napisz jeśli masz możliwość zrobić zdjęcia grobów, tablic, obrazów, lub jeśli szukasz konkretnych miejsc, ludzi, zdarzeń

Legnica-mogę pomóc

Postprzez czeremosz » 12.08.2012

Mogę zrobić zdjęcia z Legnicy i okolic oraz przesłać skany. Posiadam również dużo zdjęć i materiałów z różnych miejscowości, szczególnie z kresów.Pozdrawiam wszystkich.
czeremosz
Zainteresowany
Zainteresowany

Re: Legnica-mogę pomóc

Postprzez Marcin » 07.12.2013

Na naszym portalu jest projekt - społeczny - ogólnoświatowy - w którym budujemy mapę wszystkich dokładnych lokalizacji związanych z powstaniem styczniowym. Potrzebne są zdjęcia i lokalizacje (wskazane na interaktywnej mapie u nas). W okolicach Legnicy na pewno jest sporo takich miejsc.

Niezależnie od tego - zachęcam do sukcesywnego umieszczenia materiałów zarówno w Bazie Zdjęć, jak i zakładania, lub poszerzenia wątków o różnych miejscowościach - tutaj na "Bibliotece-Forum".
"Ateizm - to uparta wiara w bezsensowność wierzenia"
Marcin
Administrator
Administrator
Medale: 1
Pomoc techniczna (1)
Imię i nazwisko: Marcin Niewalda

Odp: Legnica-mogę pomóc

Postprzez Rafalski Lech » 29.03.2018

Jestem ciekaw czy w Pana zbiorach zdjęć kresowych są takie miejsca jak: Markowa, Huta Nowa, Dobrowody, Żarków, Ponikwa. To miejscowości w woj. tarnopolskim
Rafalski Lech
Zainteresowany
Zainteresowany

Postprzez szocik » 28.07.2020

Jeżeli tak to prosimy o udostępnienie :)
_______
Aranżacje do Twojego mieszkania https://baltic-interiors.com/aranzacja- ... nsk-sopot/ firma najbardziej godna zaufania.
szocik
Zainteresowany
Zainteresowany

Postprzez Ziutek23 » 01.01.2021

Z Markowej, Huty Nowej, Dobrowod, Żarkowa, Ponikwy zdjec nie posiadam
Ziutek23
Veni vidi i znikli
Veni vidi i znikli

Powrót do Fotografie - Zrobię zdjęcia, potrzebuję zdjęcia