Portal w trakcie przebudowywania.
Niektóre funkcje są tymczasowo wyłączone, inne mogą nie działać poprawnie.

Staszów

11.10.2011 13:59
Witam!
Będąc parę dni w Połańcu pojechałam do Staszowa gdzie przy kościele p.w św.Bartłomieja stoją nagrobki z XIX w niektóre jeszcze w "dobrym" stanie a z innych nie można już odczytać nazwisk.Gdzie mogę wkleić parę zdjęć bo w dziale cmentarze,groby,tablice nie ma Staszowa.
Pozdrawiam

Odpowiedzi (2)

2.01.2012 20:59
Witam!! Przypadkowo przeczytałem ten wątek i mam pytanie o Połaniec.Czy Pani mieszka czy bywa czy to był przypadek ,że przebywała Pani w Połańcu???
Mieszkam w Gdańsku,więc dość daleko od Połańca,a 3/4 moich przodków było z Połańca.W internecie uzupełniając dane drzewa Rodziny -mam tylko wgląd w niepełne spisy parafialne.Stąd moje pytanie właśnie o Pani pobyt w Połańcu.Proszę więc o wpis na Giełdzie -podam problem.
12.02.2012 17:55
Witam!! Przypadkowo przeczytałem ten wątek i mam pytanie o Połaniec.Czy Pani mieszka czy bywa czy to był przypadek ,że przebywała Pani w Połańcu???
Mieszkam w Gdańsku,więc dość daleko od Połańca,a 3/4 moich przodków było z Połańca.W internecie uzupełniając dane drzewa Rodziny -mam tylko wgląd w niepełne spisy parafialne.Stąd moje pytanie właśnie o Pani pobyt w Połańcu.Proszę więc o wpis na Giełdzie -podam problem.

Witam!
Jestem raz w roku w Połańcu w okolicach sierpnia.Jak trzeba to służę pomocą.Już wcześniej napisałam,że nie było mnie w domu więc list Pański przeczytałam z opóźnieniem.
Pozdrawiam