Portal w trakcie przebudowywania.
Niektóre funkcje są tymczasowo wyłączone, inne mogą nie działać poprawnie.

Cmentarz w Mariampolu nad Dniestrem

30.12.2012 15:25
Podczas licznych odwiedzin Mariampola , o których piszę na http://www.wodynski.info zrobiłem trochę zdjęć tamtejszego cmentarza. Przyznam szczerze ,że próbowałem je Państwu przekazać , ale się mi jakoś nie udaje, o co zdecydowanie obwiniam siebie... mam 70 lat i moja biegłość w posługiwaniu się internetowymi możliwościami jest daleka od sprawności moich wnuków. W zakładce cmentarzy na Ukrainie nie ma Mariampola, wiec jak mam to zrobić?

Odpowiedzi (4)

30.12.2012 16:47
Album Mariampol zaraz zakładam i będzie można wrzucić
Co do wstawienia zdjęć jest jedno ograniczenie - aby zdjęcia miały dłuższy bok maksymalnie 1024 px.

Jeśli byłby problem ze zmniejszaniem to można to zrobić w miarę hurotowo - tutaj zebraliśmy kilka tricków jak top zrobić viewtopic.php?f=62&t=11503
30.12.2012 16:53
Album założony
31.12.2012 19:45
Jak Pan ,Panie Marcinie założy album dla cmentarza w Korościatynie / obecnie Krynicy ... też coś dodam z pomnikiem , o którym piszę na www.wodynski.info " Krzyż skrzywdzonych" A przy okazji, zapytam dlaczego nie jestem do galerii zdjęć zalogowany? Pozdrawiam i życzę Dosiego Roku!
31.12.2012 21:21
Galeria wymaga OSOBNEJ rejestracji od Forum - to dwie różne bazy danych.

Albumy dla nowych cmentarzy tworzymy jeśli jest więcej niż 15-20 zdjęć. Jeśli jest tylko kilka to zdjęcia dodajemy do galerii ogólnej "Nagrobki osobne" (zawsze można przenieść gdy zdjęć przybędzie)