26. Orłowscy

Orłowscy

Postprzez stareforum » 23.12.2007

Karolina26 napisał(a): Cześć, może ktoś mi pomoże znaleźć coś na temat mojej rodziny, wiem, że mój pradziadek nazywal się Ignacy Orłowski, ożenił się z Teklą Mazur, był felczerem, dziadek mój, Józef Orłowski urodzony w Chotczy Górnej, ożenił się z Celiną Zawada. Może ktoś coś będzie wiedział o mych przodkach i pomoże w tworzeniu drzewa genealogicznego. Z góry dziękuję

okiem Wstawiłem dane na stronę Orłowskich wraz z odnośnikiem. Może by dodać trochę więcej szczegółów?

karolina26 jasne, dzięki, postaram się zdobyć więcej danych. mam pytanie może wiesz gdzie można zamówić drzewo genealogiczne, do kogo się zwrócić, może Ty sie tym zajmujesz, i ile może kosztować takie drzewo? byłabym wdzięczna za odpowiedź. pozdrawiam

okiem Oczywiście mamy dość dużą bazę danych zaufanych i sprawdzonych osób które mogą to zrobić w każdej możliwiej formie. Jedna sprawa to zdobycie informacji (tym się zajmujemy) druga to wykonywanie w formie artystyczniej - można zamówić malarstwo techniką nawet tradycyjną albo rzeźbę, albo olej, albo komputerowy wydruk wysokiej jakości itp itd.
Proszę o kontakt na mail do redakcji powiem szczegóły. Można też poczytać na głównej stronie serwisu w dziale "współpraca, poszukiwania ..."
Wszystkie dane dotyczące starych wiadomości dostępne na starym forum http://genealogia.okiem.pl/upload
Avatar użytkownika
stareforum
Aktywny Animator
Aktywny Animator

Re: Orłowscy

Postprzez Marcin » 19.09.2008

Znalazłem informację że Marianna Orłowska wyszła 17.8.1737 w Kukuciszkach za Symena Łabanowskiego (dane z księgi parafialnej ślubów z Archiwum litewskiego BARIS)
"Ateizm - to uparta wiara w bezsensowność wierzenia"
Avatar użytkownika
Marcin
Administrator
Administrator
Lokalizacja: Kraków
Medale: 1
Pomoc techniczna (1)
Imię i nazwisko: Marcin Niewalda


Powrót do Orłowscy