20552. 4) Pomoce profesjonalne, usługi, fachowcy współpracujący

Tu nie pisz - przeczytaj. Chcesz zapytać - poszukaj możliwości tutaj.

4) Pomoce profesjonalne, usługi, fachowcy współpracujący

Postprzez Marcin » 12.05.2013

Genealogia Polaków - jet systemem niekomercyjnym. Na potrzeby m.in jej działania założyliśmy Fundację Odtworzeniową Dóbr Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jednak genealogia wymaga często pomocy profesjonalnej. Nasz portal jest jednym z największych portali genealogicznych w Polsce - nie możemy więc pominąć tego wątku. Jednak dokładamy wszelkich starań, aby wszelkie kontakty które polecamy weryfikować, aby osoby z którymi współpracujemy były godne zaufania, i ceny jakie oferują były przyzwoite. W ten sposób współpracujemy z całymi grupami profesjonalistów - od A-rcheologów po Z-ecerów.


W Polsce, na polu genealogii działa niestety wielu oszustów i zwykłych naciągaczy. Sytuacje te opisywane są na różnych forach, ale i tak wiele osób daje się nabrać na błyskotliwie reklamowe usługi. Również i u nas opisujemy kilka przykładów biur które np. wykonały usługę wartą kilka tysięcy przygotowując opracowanie przepisane z Bonieckiego z zamianą nazwiska.

Polecani przez nas fachowcy, oferują tanie usługi, gdyż otrzymują dzięki nam wiele zleceń. Mogą więc spokojnie obniżyć koszty. Co więcej - na naszym serwisie możesz - pisząc posty i wątki na Forum - za uzyskane talary "zakupić" zniżki na te usługi. Zniżki te są do "kupienia" na Bazarze (ale sam bazar jest widoczny dopiero po napisaniu dwóch postów). Talary możesz też nabyć przekazując dotacja na fundusze celowe naszej Fundacji. Za każdą złotówkę otrzymasz 10 talarów.
"Ateizm - to uparta wiara w bezsensowność wierzenia"
Avatar użytkownika
Marcin
Administrator
Administrator
Lokalizacja: Kraków
Medale: 1
Pomoc techniczna (1)
Imię i nazwisko: Marcin Niewalda

Powrót do WYJAŚNIENIA, ZASADY, POMOC, FAQ