Portal w trakcie przebudowywania.
Niektóre funkcje są tymczasowo wyłączone, inne mogą nie działać poprawnie.

Siemianowka koło Lwowa

10.09.2014 18:43
Siemianowka koło Lwowa - rzeź

Odpowiedzi (4)

25.11.2014 17:49
Również szukam informacji na ten temat, ale nie tylko. Ciekawi mnie wszystko o tej miejscowości i jej mieszkańcach. Prawdopodobnie zimą uda mi się spotkać z osobą,która mieszkała w dzieciństwie. Jeśli uda mi się czegoś dowiedzieć chętnie podzielę się wiedzą.
28.11.2014 19:57
Na tutejszym forum jest trochę informacji o Siemianówce (patrz wyszukiwarka). Mam wiele materiałów o tej wiosce i jej mieszkańcach, wielokrotnie tam byłam, zatem proszę przybliżyć tematy jakie panią interesują, a zarazem zapoznanie uczestników forum z danymi jakie pani już posiada.
Serdecznie pozdrawiam.
4.01.2015 20:09
Witam i polecam www.stankiewicze.com. To genialna baza danych i duzo jest o ludobojstwie na Kresach. Pozdrawiam
27.09.2021 21:12
Na tutejszym forum jest trochę informacji o Siemianówce (patrz wyszukiwarka). Mam wiele materiałów o tej wiosce i jej mieszkańcach, wielokrotnie tam byłam, zatem proszę przybliżyć tematy jakie panią interesują, a zarazem zapoznanie uczestników forum z danymi jakie pani już posiada.
Serdecznie pozdrawiam.

Szanowna Pani Iwono,
prowadzę badania nad samoobroną w Siemianówce, sam też posiadam kilka relacji mieszkańców z tej wsi np. Henryka Dawiskyby oraz Józefa Tuły itp. Czy chciałby może Pani wymienić sie materiałami ?
z wyrazami szacunku
Kasper