Portal w trakcie przebudowywania.
Niektóre funkcje są tymczasowo wyłączone, inne mogą nie działać poprawnie.

Nosalowie - Białoruś - Doliniany powiat Szczucin

19.02.2015 19:39
Szukam Rodziny ze strony Ojca Józefa Nosala urodzonego 1914 roku na terenie teraz Białorusi - Doliniany powiat Szczucin.
Andrzej Nosal

Odpowiedzi (4)

27.02.2015 15:54
Panie Andrzeju

Księgi metrykalne z parafii Wasiliszki Stare ( Doliniany ) znajdują się w NIAB w Grodnie. Tam należy szukać dokumentów ( metryk ) rodziny Nosal.

Pozdrawiam

J. Tadeusz
tel. 694259296
27.03.2015 11:11
Antoni Nosal, mieszkał w Konstantynówce (obok Wasiliszek), zostały jego dzieci Anatol i Zofia Nosal. Syn mieszka w Wasiliszkach. Na ile dobrze wiem, ś.p. Antoni Nosal pochodził z Dolinian. Ale musiałabym podpytać swojej mamy - ona jest córką rodzonej siostry żony Antoniego.
16.01.2021 23:39
W Dolinianach mieszkali mój dziadek Nosal Jan (1920-2006) i babcia Nosal Helena (1926-2005). Mają czworo dzieci, które mieszkają w Grodnie. Rodzice dziadka mieli na imię Alexandr i Maria. Mój dziadek miał brata Kazimierza i siostrę Józefa oraz dwóch starszych braci, którzy po wojnie pozostali w Polsce, ale ich imion nie znam. Zapytam mamę, jak nazywali się bracia mojego dziadka i czy w Dolinianach nadal mieszkali ludzie o nazwisku Nosal
19.01.2021 18:40
Szukam Rodziny ze strony Ojca Józefa Nosala urodzonego 1914 roku na terenie teraz Białorusi - Doliniany powiat Szczucin.
Andrzej Nosal

Bracia mojego dziadka mieszkający w Polsce nazywali się Józef i Stanisław.
Tylko mój dziadek, jego brat Kazimierz i ich rodzice byli w Dolinianach pod nazwiskiem Nosal.
Pan Andrey jest najprawdopodobniej naszym krewnym