Portal w trakcie przebudowywania.
Niektóre funkcje są tymczasowo wyłączone, inne mogą nie działać poprawnie.

Wilno (2)

1.05.2015 16:54
Witam! Bardzo proszę o informację dotyczące rodziny Głębockich w latach 20 XX wieku. Mój pradziadek ( Stanisław Głębocki ur. w 1926r. ) urodził się w Wilnie. Jego ojcem był Bogdan/Bohdan Głębocki a matką Apolonia ur. 1904r. Stanisław miał siostry Barbarę i Halinę. Barbara po ślubie przyjęła nazwisko Śliwińska. Niestety na tym kończą się moje informacje Jeśli ma ktoś żyjących dziadków, którzy mieszkali w latach 20-40 XX w. w Wilnie, proszę, spytajcie się czy nie pamiętają może rodziny Głębockich. Jeśli ktoś z Was wertował lub będzie miał możliwość wertowania aktów chrztu w parafiach wileńskich, jeśli natknie się na Stanisława lub Barbarę Głębockich, proszę mi napisać. Sama nie mam możliwości wyjazdu do Wilna, a na chwilę obecną nawet nie jestem w stanie wynająć genealoga ( choć jest to moje wielkie marzenie i mam nadzieję, że w przyszłości się ziści ).

Jeśli ktoś z rodziny mieszkał na Wołyniu niedaleko Serniczek ( parafia Zaturce ), to proszę się spytać, czy nie znali może rodziny Kazin.

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Odpowiedzi (3)

2.07.2015 11:26
Witam !!!

Niewiele mogę pomóc - znalazłem CMENTARZ NA ROSSIE W WILNIE

NUMER NAGROBKA NUMER SEKTORA OSOBY POCHOWANE

0076 STARA ROSSA, SEKTOR 06-f Karolina Głębocka

http://cmentarznarossie.info/obiekty.php?id=2492

Pozdrawiam
5.07.2015 21:08
Dziękuję bardzo, możliwe, że te informacje przydadzą mi się w poszukiwaniach, aczkolwiek na etapie, na którym aktualnie się znajduję, nie mogę stwierdzić, czy kobieta ta jest spokrewniona z moją rodziną.
18.08.2015 21:37
Ostatnio dowiedziałam się, że Stanisław Głębocki miał jeszcze siostrę Halinę, a jego druga siostra, Barbara, po ślubie przyjęła nazwisko Śliwińska i miała przynajmniej 4 dzieci ( Ryszarda, Romana, Andrzeja i córkę, której imienia moja babcia nie pamięta ) - wszyscy mieszkali w Trzebnicy. Niestety wciąż nie wiem za wiele, dlatego bardzo proszę o pomoc c: Za chwileczkę dopiszę Halinę w tekście głównym tego postu