Portal w trakcie przebudowywania.
Niektóre funkcje są tymczasowo wyłączone, inne mogą nie działać poprawnie.

Proszę o uwagi

21.12.2007 12:02
Jeśli ktoś ma krytyczne opinie WRAZ Z PROPOZYCJAMI POPRAWEK bardzo proszę o twórczą dyskusję - wszelkie sprawy typu forma zapisu, sposób publikowania, kolorystyka, zasady publikacji itp itd do obgadania.

WankaWitam.
Moje zdanie jest na NIE!
Chyba że CZAS wymusi .

Nie widzę potrzeb na wprowadzanie zmian w portalu.
Pomysł, oprawa, tło, szata graficzna,
wszystko z gustem i smakiem, czytelne, estetyczne., solidne.

Ale mogą być inne zdania.

KrystianWitam!

wydaje się, że wszystko jest OK, pozostaje tylko sprawa archiwizacji naszego forum - wiemy co się nie tak dawno temu stało . To tylko tyle mam w tej kwestii. Jak coś mi się "urodzi" to dam znać, a tym czasem....

pozdrawiam

Odpowiedzi (2)

29.12.2007 17:29
Witam !
Nareszcie się w tym wszyskim "połapałam".
Do starego układu przyzwyczaiłam się i nie myślałam że może być inny.Parę dni minęło zanim poznałam nowy. Ale też mi się podoba......
Mnie osobiście przeszkadza to, że po wejściu na Forum , wszystko pozornie znika i za chwilę pokazuje się w powiększeniu . To samo kiedy chcę napisać odpowiedż.
Muszę przyznać , że kilka razy na początku - zamiast zobaczyć co z tego wynika - natychmiast uciekałam do strony głównej. No ale może to lepiej dla osób które gorzej widzą. Można się przyzwyczaić.......
Po drugie , jak wchodzę w temat - wyświetlają mi się wszystkie posty od najstarszego do ostatniego . Myślę, że powinno być odwrotnie. Stały bywalec Forum wie co było .Ważny jest ostatni post, ostatnia strona. Wstecz można cofnąć się w miarę takich potrzeb.
ARCHIWIZACJA tego co piszemy jest bardzo ważna.
Wielkie dzięki za osobny temat "WOŁOCZKO". Już mam plan na poszczególne podtematy ....ale to po Nowym Roku.
Życzę wszystkiego co najlepsze....
30.12.2007 18:40
Witam
Ustawienia kolejności odpowiedzi o których Pani pisze to ustawienia indywidualne które sobie można ustawić w swoim profilu. Każdy może mieć dowolne ustawienie wiadomości, rosnąco malejąco, wg użytkownika, daty itp ... Proszą wejść na "Twoje konto" i w zakładce stawienia postów - przeglądanie postów wybrać odpowiednie ustawienia
Natomiast zwiększanie czcionki nie powinno występować, jest możliwość powiększenia czcionki (z prawej na górze takie "A" ze strzałkami) ale to działa od razu - byś może problemem są ustawienia w przeglądarce. Jeśli ktoś ma jeszcze podobne problemy proszą o sygnał.