40918. Marianna Szaława córką Eustachego Potockiego? - nowa wersja

Historie zasłyszane, pamiętniki, legendy rodzinne. Z urwanych słów, z kilku strzępków opowieści, gdy się wsłuchasz wysnujesz obraz ich życia - zamglony, niewyraźny i jakiś taki bliski niezmiernie ...
* CO W DZIALE? - Opowiadania rodzinne, historie zasłyszane, fragmenty pamiętników, niepotwierdzone legendy, historie o duchach, historyjki o zwierzętach domowych, o pokojach, powozach, klombach kwiatowych w ogrodzie, figurkach itp. Wszystkie nawet drobne, beletrystyczne rodzinne zapisy z dawnych czasów. Opowiadania mogą mijać się z prawdą, być niesprawdzone, pisane stylem dowolnym.
* OPISY - Przy dłuższych opowiadaniach można na początku wprowadzić indeks osób, miejsc, lub wydarzeń.
* POMOC - Trudności proszę sygnalizować w dziale "Poradnia", na wszystkie odpowiemy, tworząc jednocześnie FAQ
* PISANIE - Bardzo prosimy umieszczać w tekście znaczniki do leksykonu, lub innych działów. np. znacznik [leks] odsyła do hasła w leksykonie. znacznik [leks=] prowadzi do hasła innego niż link (np. inna forma gramatyczna). Leksykon. Pozwoli to czytelnikom korzystać z szerzej informacji.

Marianna Szaława córką Eustachego Potockiego? - nowa wersja

Postprzez megi56 » 04.01.2022

Celem uzupełnienia o nowe dane zajrzałam do historii sprzed 4 lat i stwierdziłam, że większość linków się nie otwiera. Zrobiłam nową wersję z ilustracjami zamiast niechodzących linków (głównie chodzi o te z Szukaj w archiwach, gdzie zmieniono system). Reszta działa bez zarzutu.
Moje historie są coraz dłuższe, więc z przyczyn technicznych je udostępniam. Ta ma obecnie 39 stron i mnóstwo ilustracji.

https://drive.google.com/file/d/16jsOys ... sp=sharing
Avatar użytkownika
megi56
Aktywny Animator
Aktywny Animator
Medale: 11
Tłumacz (2) Uzyskanie dokumentów (3) Pomoc techniczna (1)

Powrót do Opowiadania