26766. Marysia

Historie zasłyszane, pamiętniki, legendy rodzinne. Z urwanych słów, z kilku strzępków opowieści, gdy się wsłuchasz wysnujesz obraz ich życia - zamglony, niewyraźny i jakiś taki bliski niezmiernie ...
* CO W DZIALE? - Opowiadania rodzinne, historie zasłyszane, fragmenty pamiętników, niepotwierdzone legendy, historie o duchach, historyjki o zwierzętach domowych, o pokojach, powozach, klombach kwiatowych w ogrodzie, figurkach itp. Wszystkie nawet drobne, beletrystyczne rodzinne zapisy z dawnych czasów. Opowiadania mogą mijać się z prawdą, być niesprawdzone, pisane stylem dowolnym.
* OPISY - Przy dłuższych opowiadaniach można na początku wprowadzić indeks osób, miejsc, lub wydarzeń.
* POMOC - Trudności proszę sygnalizować w dziale "Poradnia", na wszystkie odpowiemy, tworząc jednocześnie FAQ
* PISANIE - Bardzo prosimy umieszczać w tekście znaczniki do leksykonu, lub innych działów. np. znacznik [leks] odsyła do hasła w leksykonie. znacznik [leks=] prowadzi do hasła innego niż link (np. inna forma gramatyczna). Leksykon. Pozwoli to czytelnikom korzystać z szerzej informacji.

Marysia

Postprzez piekarka52 » 29.12.2014

JEST TAKI DZIEŃ W CAŁYM ROKU, DZIEŃ CUDNY I WYJĄTKOWY - WIGILIA. CZEKAMY, ABY USIĄŚĆ WSPÓLNIE PRZY STOLE, POŁAMAĆ SIĘ OPŁATKIEM, WSPOMNIEĆ TYCH, KTÓRZY NIE MOGLI BYĆ Z NAMI. W TYM ROKU TEN DZIEŃ BYŁ DLA MNIE I CAŁEJ MOJEJ RODZINY SZCZEGÓLNIE RADOSNY. PRZYSZŁA NA ŚWIAT MOJA WNUCZKA WSPANIALSZEGO PREZENTU NIE MOGŁABYM SOBIE WYMARZYĆ. NARODZINY DZIECKA TO UCZUCIE, KTÓRE NIE MA SOBIE RÓWNYCH, SĄ NIE DO OPISANIA SŁOWAMI. MOGĘ JEDYNIE NAPISAĆ, ŻE JESTEM SZCZĘŚLIWA I PRAGNĘ PODZIELIĆ SIĘ TYM SWOIM SZCZĘŚCIEM ZE WSZYSTKIMI.
piekarka52
Aktywny Animator
Aktywny Animator

Re: Marysia

Postprzez wiwisniewski » 29.12.2014

Mojee gratulacje i życzenia pomyślności dla wnuczki Marysi.
Pozdrawiam
Witold
wiwisniewski
Aktywny Animator
Aktywny Animator
Imię i nazwisko: Witold Wisniewski

Postprzez piekarka52 » 30.12.2014

Dziękuję za życzenia
piekarka52
Aktywny Animator
Aktywny Animator

Postprzez Marcin » 19.01.2015

Dołączam życzenia i gratulacje ze strony redakcji :)
:roza :roza :roza :roza :roza
"Ateizm - to uparta wiara w bezsensowność wierzenia"
Marcin
Administrator
Administrator
Medale: 1
Pomoc techniczna (1)
Imię i nazwisko: Marcin Niewalda

Postprzez piekarka52 » 22.01.2015

Bardzo dziękuję.
piekarka52