8898. Gąsiokowski h.Korwin

Bardzo proszę:
Jest to dział encyklopedyczny - więc NIE PROWADZIMY TU ROZMOW, NIE SZUKAMY PRZODKOW, INFORMACJI, KONTAKTOW - tu gromadzimy informacje, piszemy encyklopedycznie, ogólnie, bezosobowo. Każdy kto będzie zainteresowany umieszczoną przez Ciebie notą, sam widzi że interesujesz się rodziną, osobą, na pewno więc dopisze jeśli coś wie, lub się skontaktuje z Tobą. Jeśli chcesz poinformować że "szukasz..." napisz to w dziale ogłoszeń!

Jak pisać tutaj? - reguły, porady

Gąsiokowski h.Korwin

Postprzez jerzy » 12.05.2010

GĄSIOKOWSKI h. KORWIN. Jan, Szczepan i Ignaey-Ksawery 1782 r., a Jan i Wincenty, synowie, i Jan, wnuk Ignacego-Ksawerego, w 1834 r. wylegitymowani w Galicyi. Po Józefie, burgrabim latyczowskim 1745 r., syn Ignacy, ożeniony z Agatą Ossowską, miał syna Wincentego, dzierżawcę dóbr Werbkowice, w pow. hrubieszowskim, wylegitymowanego w Królestwie 1849 roku.
Po Gabryelu, dziedzicu dóbr Stefanówki, w wojew. mińskiem 1700 r., synowie, Józef i Marcin; po Józefie syn Jakób 1752 r. pozostawił syna Filipa, tego synowie, Jakób z synem Wincentym i Piotr wylegitymowani w Cesarstwie 1851 r. i zapisani do ksiąg szlachty gub. podolskiej.
http://www.wbc.poznan.pl/dlibra/
Herbarz Seweryna Uruskiego
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 3
Twórca indeksów (3)

Powrót do G____