9587. Kaczkowski h.Prus I

Bardzo proszę:
Jest to dział encyklopedyczny - więc NIE PROWADZIMY TU ROZMOW, NIE SZUKAMY PRZODKOW, INFORMACJI, KONTAKTOW - tu gromadzimy informacje, piszemy encyklopedycznie, ogólnie, bezosobowo. Każdy kto będzie zainteresowany umieszczoną przez Ciebie notą, sam widzi że interesujesz się rodziną, osobą, na pewno więc dopisze jeśli coś wie, lub się skontaktuje z Tobą. Jeśli chcesz poinformować że "szukasz..." napisz to w dziale ogłoszeń!

Jak pisać tutaj? - reguły, porady

Kaczkowski h.Prus I

Postprzez jerzy » 31.05.2010

KACZKOWSKI h. PRUS I. Na Mazowszu i Rusi Czerwonej. Samuel, podstarosta sandomierski 1632 r. Joachim, podwójewodzki pilzneński 1670 r. Stanisław podpisał elekcyę 1697 r. z wojew. sandomierskiem.
Paweł, syn Ignacego i Teresy, wylegitymowany w Galicyi 1782 r., miał dwie żony, Teresę, z której synowie, Mikołaj i Jan, i Katarzynę Metelską, z niej syn Stanisław; po Janie synowie: Tadeusz, Antoni i Franciszek 1834—1847 r., a po Stanisławie synowie: Tomasz, Michał, Jan i Józef 1846 r. wylegitymowani w Galicy i (Bon.).
Kajetan, miecznik podolski 1776 r. (herbu Świnka), podług akt złożonych w Heroldyi Królestwa miał mieć dwóch synów, Ignacego i Macieja; po Macieju z Antoniny Górskiej synowie, Józel i Ignacy, z nich Józef, urzędnik pocztowy, wraz z synem Józefem, urodzonym z Maryanny Kosickiej, 1848 r., a po Ignacym z Magdaleny Lekiszówny synowie, Wincenty, urzędnik pocztowy w Warszawie, 1849 r. i Józef 1852 r. wylegitymowani w Królestwie.
http://www.wbc.poznan.pl/dlibra/
Herbarz Seweryna Uruskiego
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 3
Twórca indeksów (3)

Powrót do K____