Portal w trakcie przebudowywania.
Niektóre funkcje są tymczasowo wyłączone, inne mogą nie działać poprawnie.

Ladzińscy

3.04.2009 11:40
Moja babcia: Janina Ladzińska z domu Dobrzeniewska ur. 1898 w Szczuczynie k Grajewa. Żona mojego dziadka Ludwika Jordana. Mama mojej babci Janiny: Klementyna Ladzińska z d. Dobrzeniewska ur. 1876 zm. 1963 w Świdnicy.

Piotr Jordan

Odpowiedzi (3)

12.04.2010 21:12
Witam,
trochę późna odpowiedź może jednak się przyda.

Ladzińscy z północnej części Mazowsza zamieszkiwali tereny okołoszczuczyńskie, w tym Wąsosz, skąd pochodzi mój prapradziadek Franciszek Ladziński urodzony w 1906 roku. Ojca ani matki Franciszka nie "znam" jeszcze. Następnie rodzina (ślub z Anną Wróblewską albo Wiśniewską) przeniosła się do Kownatek. Od tamtej pory rodzina rozsypała się po terenie Mazur - Ełk i Olecko oraz w pobliskim, podlaskim Grajewie.
18.08.2010 22:25
witam!!! mój dziadek nazywał się Ladziński na imię miał Mieczysław jego matka zmarła jak miał 5 lat ojciec Bolesław Ladziński z opisu wniskuję, że mógł być bratem pani babci Janiny Ladzińskiej. Nie wie Pani czy babcia Janina miala brata\///?? pozdrawaim. Proszę o kontakt
26.01.2011 09:44
Przepraszam, ale ostatnie nie miałem głowy do przeglądania poczty. Z opowiadani mojej rodziny wiem, że moja babcia miała brata niestety nie pamiętam imienia. A tak przy okazji, czy w Pani rodzinie występują nazwiska: Jordan, Dobrzyniewscy bądź Skarzyńscy.

Raz jeszcze przepraszam za tak długie milczenie.

abra- Piotr Jordan