34866. Kasza Maria Nowoszyce

Dział właściwy i jedyny do umieszczania postów typu "Szukam tego i tego". Wpisz tutaj swoje poszukiwania - ale koniecznie zaznacz że obserwujesz wątek (powiadomienie o odpowiedzi) - otrzymasz maila jeśli ktoś odpisze.
Prośby:
* Logowanie Aby dodać ogłoszenie musisz być zalogowany. Zarejestruj się
* No mail Prosimy nie umieszczać adresów mailowych (adresy mailowe będą KASOWANE) - po pierwsze to generuje spam, a po drugie informacje mogą się przydać też innym. W zamian proszę zaznaczyć "Powiadom mnie jeśli ktoś odpowie" - pod postem w edycji.
* Kolejne możliwości Gdy już napiszesz ogłoszenie sprawdź z czego jeszcze możesz skorzystać.
* UWAGA !!! - Ogłoszenia osób nieaktywnych na forum mają trwałość najwyżej kilka miesięcy. Skorzystaj z innych możliwości a ogłoszenie będzie działać.

Kasza Maria Nowoszyce

Postprzez efc3011 » 10.06.2019

My grandmother, Maria Kasza, was born in Nowoszyce, Sambir circa 1876. She married Teodor Fedyna from Dublany, had 3 children in Nowoszyce (Iwan/John, Wasyl/Charles, and Catherine. They all emigrated to the US, although separately.

I am trying to find records of her parents and other ancestors, as well as descendents.

I thank you for any help and suggestions. I have been working on this for years.

Elaine

Moja babcia, Maria Kasza, urodziła się w Nowoszycach, Sambir około 1876 roku. Wyszła za mąż za Teodora Fedynę z Dublan, miała 3 dzieci w Nowoszycach (Iwan / John, Wasyl / Charles i Catherine. Wszyscy wyemigrowali do USA, choć osobno.

Próbuję znaleźć zapisy jej rodziców i innych przodków, a także potomków.

Dziękuję za wszelką pomoc i sugestie. Pracuję nad tym od lat.
Avatar użytkownika
efc3011
Veni vidi i znikli
Veni vidi i znikli

Powrót do SZUKAM NAZWISKA (Szukam informacji o rodzinie xxx...)