Portal w trakcie przebudowywania.
Niektóre funkcje są tymczasowo wyłączone, inne mogą nie działać poprawnie.

Michna

9.10.2011 22:46
witam szukam informacji o rodzinie Michna pochądzącej z Wysokiej koło Łańcuta. Pradziad mój Walenty Michna ur.1896 zm.1953 W Wysokiej ożenił się z Marcianną Michno.

Za wszelkie informacje serdecznie dziękuję. Joanna Michna

Odpowiedzi (5)

23.10.2013 14:16
Witaj, czy to zapytanie jest dalej aktualne? Co prawda nie mam w swoim drzewie osoby o tym urodzeniu, ale właśnie poszukuję Walentego Michnę. Mam dużo informacji o tym nazwisku, chętnie się wymienię informacjami.
Pozdrawiam.
6.11.2013 19:50
Dziękuję za odpowiedź. Bardzo chętnie przeczytam informacje na temat Walentego Michna.Poszukujesz Walentego Michna Z Wysokiej Łańcuckiej? A Co Cię łączy z Walentym?
7.11.2013 08:09
Walenty to syn moich pradziadków. Nie mam o nim dokładnych danych oprócz jego rodziców a są to Michał i Katarzyna
12.11.2013 08:16
Marcianna i Walenty mieli 2 synów i 3 córki. Ich grób jest w Wysokiej. Rodzicami Marcianny byli Jan Michno i Zofia (z domu Michna). Marcianna miała brata Michała i siostrę Katarzynę
20.07.2018 19:34
Marcianna i Walenty mieli 2 synów i 3 córki. Ich grób jest w Wysokiej. Rodzicami Marcianny byli Jan Michno i Zofia (z domu Michna). Marcianna miała brata Michała i siostrę Katarzynę
Witaj po przerwie. Proszę odezwij się jeśli możesz.