Portal w trakcie przebudowywania.
Niektóre funkcje są tymczasowo wyłączone, inne mogą nie działać poprawnie.

Ziemblewicz, Giecewicz

2.10.2012 11:37
Witam wszystkich, szukam informacji o rodzinie Ziemblewicz i Giecewicz (Gicewicz), urodzeni koło Wilna , pochodzący z Nowej Wilejki, po zakończeniu II wojny przesiedleni. Z góry dziekuję za wszelką pomoc. Pozdrawiam

Odpowiedzi (9)

26.05.2013 14:04
Moja rodzina Giecewicz mieszkała koło Grodna (Białoruś) . Większa część rodziny wyjechała po 2 wojnie światowej do Polski . Osiedliła się blisko Szczecina .
25.06.2016 20:31
Jeśli jesteś potomok Paweła Zemblewicz z Pabrodzi witaju
Jestem syn brata Paweła Zemblewicz .Ne muwi po polski i używam tłumacza Google.
Kontaktny języka litewskij i rosijskij.Do widzenia.
Pranas
26.06.2016 13:08
Witaj, Paweł to prawdopodobnie brat mojego dziadka Stanisława
3.07.2016 10:24
Witaj, Paweł to prawdopodobnie brat mojego dziadka Stanisława


Turiu duomenų apie Ziemblevskius- Ziemblevičius Zemlevičius ,jų geneologiją. Jei norite informacijos tikslinga pereiti prie tiesioginių kontaktų
Pranas
29.10.2016 19:01
Moja prababcia pochodziła z miejscowości Miletany gromada orany powiat olita województwo Wileńskie z domu Bartoszewicz pradziadek Piotr Gicewicz i Wiktoria Gicewicz . Prababci mama z domu Orłowska Stefania. Pozostała rodzina Jadwiga Gicewicz oraz pradziadka dzieci Stanisław który był Milicjantem we Wilnie. pozostała Jadzi córka która mieszka na wilenszczyżnie. Rodzina która wyjechała do polski to Wiktoria Czesław Kazimierz Stefania i Wandalin. Obecnie żyją w Polsce ich dzieci i wnuki.
26.09.2017 23:48
Witam. Jestem prawnukiem Wiktorii Gicewicz.
26.09.2017 23:51
Witam. Wiktoria Gicewicz to moja prababcia.
12.01.2020 19:52
Witam, ja mam na nazwisko Ziemblewicz, miałem pra dziadka Stanisława, więc anakold chyba się znamy
20.01.2021 18:35
Dzień dobry,
jestem zdaje się spokrewniona z Wami daleko. Giecewiczowie z mojej linii (ze Skidla, pow. Grodzieński):
Teofila, Feliksa, Wacław, Stanisław, Wincenty i Helena, Paweł Giecewicz (?)
Gdzieś tu powinna być Jadwiga z.d. Giecewicz.
Czy coś Wam wiadomo na temat powyższych osób?
Od końca XIX wieku w Wilnie (Nowa Wilejka, Troki).

Pozdrawiam,