Portal w trakcie przebudowywania.
Niektóre funkcje są tymczasowo wyłączone, inne mogą nie działać poprawnie.

Indycki/Indycka, Podstawek

9.03.2013 20:31
Poszukuję wszelkich informacji na temat nazwiska Indycki.
Rodzina ta pochodziła z gminy Leżajsk, a dokładnie z Łętowni.
Zależało by mi na szczególnie na : Marcinie Indyckim oraz jego żonie Katarzynie Podstawek, którzy zmarli w tamtym miejscu.
Bardzo dobrze było by również znaleźć dane osób mieszkających tam od lat conajmniej 1800.

Odpowiedzi (10)

2.04.2013 14:05
Ja mam w drzewie Irenę Podstawek ale urodzoną około 1900 roku, która to poślubiła Feliksa Migadala. To było w okolicach Puław. Może to coś da a może nie, ale zawsze warto wspomieć
8.12.2013 03:09
Witam ,moje Panienskie nazwisko Indycka,moj dziadek i cala Rodzina ze strony ojca pochodzi z Letowni rownie Indyccy,Moj Dziadek mial na imie Indycki Michal ,Matka mojego Dziadka Michala pochodzila od Mierzwa, nie wiem czy odpowiadam w temacie , ale jakby cos bylo natak to napisz , moze cos wiecej .pozdrawiam
27.05.2014 13:40
Ja też mam rodzinę w Łętowni i w moim drzewie równiez występuje nazwisko Indycka - Katarzyna Cyrana z domu Indycka urodzona ok 1830-1840r.
8.06.2014 21:06
mam wiadomości
12.12.2015 13:21
No proszę ile informacji

Z tego co wiem to mojej babci mama, Katarzyna Podstawek wyszła za mojego pradziadka Marcina Indyckiego. Zmarła w skutek wykrwawienia po porodzie. Natomiast sam mój pradziadek Marcin Indycki ożenił się po raz drugi, ale nie mam dokladnych informacji z kim. Może ktoś z Was ma zdjęcie Marcina Indyckiego ?
6.07.2016 21:35
Witam przepraszam że odpisuję dopiero . Być może Katarzyna Indycka moja krewna była siostrą twojego pradziadka . Katarzyna Cyrana zd Indycka ur 1828 Łętownia. Napisz kiedy ur się twój pradziadek. W Łętowni jest dużo nazwisk Indycki.
15.10.2016 14:59
Hmmmm....tego niestety też nie wiem. Mam bardzo mało wiadomości o pradziadkach. A moja babcia niestety już nie żyje od kilkunastu lat.
9.03.2017 19:41
Ja też mam rodzinę w Łętowni i w moim drzewie równiez występuje nazwisko Indycka - Katarzyna Cyrana z domu Indycka urodzona ok 1830-1840r.

Moglabys napisac cos wiecej,chodzi mi o to ze z ktorych Indyckich?moi mieszksja na kuligach to jest Mandan łętowski ,need wdzieczna poniewaz o nazwisku Cyrana cos slyszslam,moze ha zamienilsm imiona Michal na Marcin??,
17.01.2021 12:21
Witam.Szukam informacji na temat rodziny Indyckich że strony mojego pradziadka Michała Indycki
17.01.2021 13:49
Witam ,moje Panienskie nazwisko Indycka,moj dziadek i cala Rodzina ze strony ojca pochodzi z Letowni rownie Indyccy,Moj Dziadek mial na imie Indycki Michal ,Matka mojego Dziadka Michala pochodzila od Mierzwa, nie wiem czy odpowiadam w temacie , ale jakby cos bylo natak to napisz , moze cos wiecej .pozdrawiam

Witam. Proszę o kontakt. Mój pradziadek Michał zm. 1965r. Jego matka Katarzyna wyjechała do USA. Szukam więcej informacji.