22538. Tołłoczko

Dział właściwy i jedyny do umieszczania postów typu "Szukam tego i tego". Wpisz tutaj swoje poszukiwania - ale koniecznie zaznacz że obserwujesz wątek (powiadomienie o odpowiedzi) - otrzymasz maila jeśli ktoś odpisze.
Prośby:
* Logowanie Aby dodać ogłoszenie musisz być zalogowany. Zarejestruj się
* No mail Prosimy nie umieszczać adresów mailowych (adresy mailowe będą KASOWANE) - po pierwsze to generuje spam, a po drugie informacje mogą się przydać też innym. W zamian proszę zaznaczyć "Powiadom mnie jeśli ktoś odpowie" - pod postem w edycji.
* Kolejne możliwości Gdy już napiszesz ogłoszenie sprawdź z czego jeszcze możesz skorzystać.
* UWAGA !!! - Ogłoszenia osób nieaktywnych na forum mają trwałość najwyżej kilka miesięcy. Skorzystaj z innych możliwości a ogłoszenie będzie działać.

Re: Tołłoczko

Postprzez Potomek Tolloczkow3 » 08.01.2017

Właśnie jest rodzina KonstantegoTołłoczki . SĄ dzieci Stanisławy Tołłoczko. Z bratem ROBERTEM mieszkali na mazurach W okolicach Morąga i tam umarli.
Potomek Tolloczkow3
Veni vidi i znikli
Veni vidi i znikli

Odp: Tołłoczko

Postprzez wanka » 15.12.2019

Avatar użytkownika
wanka
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 5
Pomoc techniczna (1) Wybitna informacja (2) Twórca indeksów (1)

Re: Tołłoczko

Postprzez JagodaK » 16.12.2019

Witam, przepraszam, że wtrącam się do rozmowy. Jak Babcia Romanowska miała na imię? Moja prababcia nazywała się Katarzyna Romanowska. Mieszkała prawdopodobnie w miejscowości Nuszcze, pow. Złoczów. Czy to coś Pani mówi? Dodam jeszcze dla informacji tutaj piszących, że w Gliwicach była rodzina o nazwisku Tołłoczko. Pani była dentystką. W razie potrzeby mogę poszukać jakichś informacji na ich temat. Pozdrawiam.
JagodaK
Zainteresowany
Zainteresowany

Poprzednia strona

Powrót do SZUKAM NAZWISKA (Szukam informacji o rodzinie xxx...)cron