Portal w trakcie przebudowywania.
Niektóre funkcje są tymczasowo wyłączone, inne mogą nie działać poprawnie.

Rottenberg - Zbaraż

3.10.2017 12:34
Poszukuję informa o rodzinie Rottenberg. Najstarszą informacją jaka posiadam to: Józef Karol Rottenberg(ur. około 1817 - zm. 1905 w Zbarażu)i jego żona Anna Jenner(ur około 1819 najprawdopodobniej w Zbarażu - 1903 Zbaraż).Dzieci: Józef 1847 -Skoryki, Zofia1852, Aniela 1856, Jadwiga 1862, Ludwik 1864-1868, Jan 1868- wszystkie ur w Zbarażu. Anna Jenner była spokrewniona z Józefem Wilhelmem Jennerem lekarzem miejskim w Zbarażu - był świadkiem na ślubie syna Józefa(mojego 4xpradziadka) - pokrewieństwa nie udało mi sie jeszcze ustalić. Wszystkie dzieci chrzczone jako greko-katolicy)Usilnie poszukuję aktu małzeństwa Józefa Karola i Anny, oraz ich aktów urodzenia. Rodzina spokrewniona z Berezowskimi, Seniszewskimi, Welzami, Szuberami, Berżakami,Hrynkiewiczami, Woszczyńskimi.

Małgorzata Rottenberg-Lech

Odpowiedzi (1)

13.07.2020 19:23
Witam;
Jest grupa ludzi którzy specjalizują się w genealogii naszych przodków z terenu dawnej parafii Zbaraż. Polecam na początek zajrzeć na naszą stronę http://www.zbarazgenealogia.com, a także na Facebook, grupy: " Kretowce, Hrycowce, Stryjówka, Zbaraż - szukanie rodzinnych korzeni ", oraz " Zbaraz Area Genealogy (Military, Voting Rolls, Graves, Relocation, etc) ".

Posiadam największą na świecie bazę danych genealogicznych tego terenu i pozwoliłem sobie popatrzeć jakie dokumenty dotyczące pani rodziny posiadam.
Proszę spojrzeć do załączników. Nie mam kompletnie żadnej wzmianki na temat Jadwigi. Także niestety nie mam zapisu ślubu o który pani pyta.

pozdrawiam
dutchman