Portal w trakcie przebudowywania.
Niektóre funkcje są tymczasowo wyłączone, inne mogą nie działać poprawnie.

Zygward / Kulakowski Lodz

18.07.2018 20:35
Good evening,

its a pleasure being here, thanks for accepting my request.
i am working sind around 10 years in my family genealogy and during around one year at my polish family-branch. The main area my family was located was Lodz.

Actual i am searching for the death date of Theresa Kulakowski, maiden Sigwarth (i found several spellings like Zygward, Sygward Siekwart etc), born 1866 in Lodz to Nicolaus Sigwarth and Barbara Plac.
Theresa later married Mr. Ignacy Kulakowski on 29th of August 1890 in Lodz (those datas i got from GENETKA). But i cannot find, when and where she died.

Can anyone give a helping hand ?

thanks and greetings
Robin Siegwarth

TŁUMACZENIE

Dobry wieczór,

Bardzo mi przyjemnie, dziękuję za przyjęcie mojej prośby.
Pracuję około 10 lat w mojej genealogii rodzinnej i przez około rok zajmuję się moim rodzinnym odłamem w Polsce. Głównym obszarem, w którym znajdowała się moja rodzina była Łódź.

Faktycznie szukam daty śmierci Theresy Kulakowskiej, dziewczyny Sigwarth (znalazłem kilka takich pisowni jak Zygward, Sygward Siekwart itp.), Urodzonych w 1866 r. W Łodzi u Nicolausa Sigwarth i Barbary Plac.
Theresa później wyszła za mąż za pana Ignacego Kułakowskiego 29 sierpnia 1890 r. W Łodzi (te dane otrzymałem od GENETKI). Ale nie mogę znaleźć, kiedy i gdzie umarła.

Czy ktoś może podać pomocną dłoń?

dzięki i pozdrawiam
Robin Siegwarth