35282. Nowak Jadwiga i Jej potomkowie

Dział właściwy i jedyny do umieszczania postów typu "Szukam tego i tego". Wpisz tutaj swoje poszukiwania - ale koniecznie zaznacz że obserwujesz wątek (powiadomienie o odpowiedzi) - otrzymasz maila jeśli ktoś odpisze.
Prośby:
* Logowanie Aby dodać ogłoszenie musisz być zalogowany. Zarejestruj się
* No mail Prosimy nie umieszczać adresów mailowych (adresy mailowe będą KASOWANE) - po pierwsze to generuje spam, a po drugie informacje mogą się przydać też innym. W zamian proszę zaznaczyć "Powiadom mnie jeśli ktoś odpowie" - pod postem w edycji.
* Kolejne możliwości Gdy już napiszesz ogłoszenie sprawdź z czego jeszcze możesz skorzystać.
* UWAGA !!! - Ogłoszenia osób nieaktywnych na forum mają trwałość najwyżej kilka miesięcy. Skorzystaj z innych możliwości a ogłoszenie będzie działać.

Nowak Jadwiga i Jej potomkowie

Postprzez Beata75 » 17.11.2019

Szukam wszelkich informacji o swojej biologicznej babci Jadwidze Nowak ur. 10.10.1932 we wsi Cekanów, powiat Piotrków Trybunalskich, córce Rozalii (z domu Wików bądź Wigów) i Zygfryda Nowak. Babcia Jadwiga w latach 50-tych mieszkała w Świnoujściu i tutaj w 1953 urodziła moją mamę. Kilka lat później urodziła w świnoujskim szpitalu kolejną córkę. Obie dziewczynki oddane zostały do adopcji. Z tego co mi wiadomo Jadwiga urodziła tu również syna, który został również adoptowany. Co wydarzyło się później nie wiem! W związku z tym poszukuję jakichkolwiek informacji, może żyje ktoś ze starszego pokolenia kto coś pamięta, kojarzy! Babcia zanim przyjechała do Świnoujścia, przez krótki czas mieszkała w Międzyzdrojach, a wcześniej w Szczecinie. Poszukuję również potomków Jadwigii, bądź Jej rodziny lub osób które Ją znały i byłyby w stanie cokolwiek o Niej powiedzieć! Pozdrawiam. Beata.
Beata75
Zainteresowany
Zainteresowany

Powrót do SZUKAM NAZWISKA (Szukam informacji o rodzinie xxx...)