40798. Kujawska Zuzanna zd. Majewska

Dział właściwy i jedyny do umieszczania postów typu "Szukam tego i tego". Wpisz tutaj swoje poszukiwania - ale koniecznie zaznacz że obserwujesz wątek (powiadomienie o odpowiedzi) - otrzymasz maila jeśli ktoś odpisze.
Prośby:
* Logowanie Aby dodać ogłoszenie musisz być zalogowany. Zarejestruj się
* No mail Prosimy nie umieszczać adresów mailowych (adresy mailowe będą KASOWANE) - po pierwsze to generuje spam, a po drugie informacje mogą się przydać też innym. W zamian proszę zaznaczyć "Powiadom mnie jeśli ktoś odpowie" - pod postem w edycji.
* Kolejne możliwości Gdy już napiszesz ogłoszenie sprawdź z czego jeszcze możesz skorzystać.
* UWAGA !!! - Ogłoszenia osób nieaktywnych na forum mają trwałość najwyżej kilka miesięcy. Skorzystaj z innych możliwości a ogłoszenie będzie działać.

Kujawska Zuzanna zd. Majewska

Postprzez konkuj » 29.10.2021

Dzień Dobry,

Szukam informacji o mojej prababci Zuzannie Kujawksiej z domy Majewska.
Zuzanna Kujawska poślubiła Jana Kujawskiego, w Grodzcu na Sląsku, potem Zuzanna zamieszkała w Warszawie. Jan i Zuzanna miely dwuch synów Bronisława i Andrzeja Kujawskiego (Powstaniec Warszawski) którzy zamieszkali po wojnie w Krakowie.

Zuzanna Kujawska zmarła 12 Maja 1957 roku w Krakowie i jest pochowana razem z Andrzejem Kujawskim w Starym Bieżanowie, Cmentarz Parafialny - Mała Góra Kwatera X 10/124 nagr

Z góry dziękuję.
konkuj
konkuj
Veni vidi i znikli
Veni vidi i znikli
Imię i nazwisko: Kujawski

Powrót do SZUKAM NAZWISKA (Szukam informacji o rodzinie xxx...)