40834. Filipiakowie, Kadziak powiat jarocinski

Dział właściwy i jedyny do umieszczania postów typu "Szukam tego i tego". Wpisz tutaj swoje poszukiwania - ale koniecznie zaznacz że obserwujesz wątek (powiadomienie o odpowiedzi) - otrzymasz maila jeśli ktoś odpisze.
Prośby:
* Logowanie Aby dodać ogłoszenie musisz być zalogowany. Zarejestruj się
* No mail Prosimy nie umieszczać adresów mailowych (adresy mailowe będą KASOWANE) - po pierwsze to generuje spam, a po drugie informacje mogą się przydać też innym. W zamian proszę zaznaczyć "Powiadom mnie jeśli ktoś odpowie" - pod postem w edycji.
* Kolejne możliwości Gdy już napiszesz ogłoszenie sprawdź z czego jeszcze możesz skorzystać.
* UWAGA !!! - Ogłoszenia osób nieaktywnych na forum mają trwałość najwyżej kilka miesięcy. Skorzystaj z innych możliwości a ogłoszenie będzie działać.

Filipiakowie, Kadziak powiat jarocinski

Postprzez badaniarodzinne62 » 17.11.2021

Dzien Dobry,

Nazywam sie Virgile Malecki, moja babcia Stanislawa Filipiak urodziła sie w miejscowosci Kadziak, (powiat jarocinski) w kwietniu 1906 i jest corka Stefana Filipiak i Apolonii Majchrzak. W młodosci wyemigrowała do Francji i tu wyszła za maz za Josepha Malecki.

Stanisława Filipiak miala osmioro rodzenstwa : Marianne, Wladysława, Stanisława, Franciszke, Antonine, Jozefa, Agnes i Jana. Wszyscy urodzili sie w Kadziaku w latach 1897 – 1912.

Moj dziadek Joseph Malecki urodził sie w 1902 w Rotthausen (Niemcy), był synem Andrzeja Maleckiego i Wiktorii Sworowskiej.

Poszukuje krewnych zyjacych ze strony rodzenstwa mojej babci Stanislawy Filipiak.
badaniarodzinne62
Veni vidi i znikli
Veni vidi i znikli

Powrót do SZUKAM NAZWISKA (Szukam informacji o rodzinie xxx...)