Portal w trakcie przebudowywania.
Niektóre funkcje są tymczasowo wyłączone, inne mogą nie działać poprawnie.

Krowicki

23.05.2010 23:08
szukam wiadomosci o tym nazwisku

Odpowiedzi (4)

24.05.2010 09:25
Witam,

sporo osób o tym nazwisku mieszka w miejscowości Teodorówka(woj. Podkarpackie). Sama noszę to nazwisko po ojcu. Proszę również o jakiś kontakt
25.05.2010 02:51
moj dziadek Maian Krowicki mnial sporo dzieci z tego co wiem jeden z jego synow osiadl po wojnie w bydgoszczy i mnial syna Lodwika Krowickiego, on mieszkal w Krakowie i mial corke i syna , imion nie pamietam .Troje jego dzieci mieszkalo na dolnym slasku. Musisz poszukac imion twoich dziatkow. Ci co ci napisalem to rocznik przedwojenny.narazie tyle......kazimierz krowicki. Nazwisko to oile sie domyslam pochodzi od Marcina Krowckiego rocznik nie pamietam.. narazie
25.05.2010 09:39
Mój dziadek nazywał się Franciszek Krowicki, ożenił się z Zofią z d. Patlewicz. Mieli troje dzieci: Józefa, Marię i Władysława. Dziadek miał sporo rodzeństwa ale niewiele wiem na ich temat. Za miesiąc jadę na urlop w rodzinne strony i postaram się odszukać jakieś informacje. Pozdrawiam
Justyna Krowicka
4.04.2022 12:34
Witam, tak to prawda, mój tato był jego synem, fakt - dziadek miał wiele dzieci, a Józef zamieszkał w Bydgoszczy, znam wiele jego dzieci, lecz już dawno nie ma ich w śród nas, ja mieszkam we Wrocławiu, Antoni wyjechał do USA. Pozdrawiam.