915. Pułaski Rafał

Bardzo proszę:
Jest to dział encyklopedyczny - więc NIE PROWADZIMY TU ROZMOW, NIE SZUKAMY PRZODKOW, INFORMACJI, KONTAKTOW - tu gromadzimy informacje, piszemy encyklopedycznie, ogólnie, bezosobowo. Każdy kto będzie zainteresowany umieszczoną przez Ciebie notą, sam widzi że interesujesz się rodziną, osobą, na pewno więc dopisze jeśli coś wie, lub się skontaktuje z Tobą. Jeśli chcesz poinformować że "szukasz..." napisz to w dziale ogłoszeń!

Jak pisać tutaj? - reguły, porady

Pułaski Rafał

Postprzez Marcin » 05.09.2008

Rafał Pułaski, ur. ok. 1560, zm. 1647. stolnik bielski, rotmistrz husarii w pułku Mikołaja Kossakowskiego. W Swojej rocie miał 9 synów. Walczył pod Chocimiem. Synowie m.in.: Wojciech, Maciej Andrzej
"Ateizm - to uparta wiara w bezsensowność wierzenia"
Avatar użytkownika
Marcin
Administrator
Administrator
Lokalizacja: Kraków
Medale: 1
Pomoc techniczna (1)
Imię i nazwisko: Marcin Niewalda

Re: Pułaski Rafał

Postprzez Wanda » 04.05.2009

Mąż pochodzi z linii radenickiej tj. Rafała Pułaskiego. Dziadek męża - Ludwik Pułaski z Chylina jest potomkiem syna Rafała - Andrzeja Pułaskiego.
Dziękuję za informacje dot. Rafała Pułaskiego. Chciałbym dowiedzieć się o linii Andrzeja, czyli o przodkach Ludwika Pułaskiego: synu Andrzeju, Kazimierzu, Janie, Józefie, Aleksandrze, Wojciechu, Ludomile. Ludwik Pułaski jest synem Ludwika i Zofii z d. Leszniowskiej.
Wanda
Aktywny
Aktywny


Powrót do P____