1474. Marcin Niewalda

Noty informacyjne o redaktorach - można zadawać im pytania (nawet bez rejestracji na forum)
PYTANIA, ROZMOWY - użyj "odpowiedz" lub zaloguj się i wyślij wiadomość prywatną.

Redaktorów prosimy o krótkie notki biograficzne. Link do swojego wątku można umieszczać np. pod zdjęciami w Archiwum.

Odpowiadać można również ANONIMOWO ! - Trzeba tylko dodać kod z obrazka. Anonimowe tworzenie nowych wątków niemożliwe. Dział jest moderowany - posty pojawią się po akceptacji moderatorów.

Odp: Marcin Niewalda

Postprzez Marcin » 22.12.2011

Piękne wiersze i nie tylko :)
Pozdrawiam
:sun:

ps. Świat mały a Kraków jeszcze mniejszy :)
"Ateizm - to uparta wiara w bezsensowność wierzenia"
Marcin
Administrator
Administrator
Medale: 1
Pomoc techniczna (1)
Imię i nazwisko: Marcin Niewalda

Postprzez Becci00 » 29.12.2011

есть действительно полезные вещи на www.genealogia.okiem.pl !
Becci00

Postprzez waldi 1972 » 06.11.2012

MOJA MAMA POCHODZI Z CZAPEL Z DOMU MARSZAL
waldi 1972

Postprzez dorotadambska » 18.01.2013

Witam Panie Marcinie
Od niedawna w wolnych chwilach przegladam pamiątki rodzinne mojego męża.Mamy trochę,zdjęć,pamiętników,listów itp babcia mojego męża to Aniela Dąmbska
z domu Czarnecka a dziadek Janusz Dąmbski herbu Godziemba.
mamy trochę zdjęć z pałacu w Golejewku .
Bardzo ciekawe historie.jednak mały kontakt mamy z rodziną dziadka męża
Pozdrawiam Dorota Dąmbska
dorotadambska
Veni vidi i znikli
Veni vidi i znikli

Postprzez Bednarska_Małgorzata » 29.03.2013

Marcinie,
życzę zdrowych spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych. Dużo, dużo słońca i ciepła rodzinnego.
Dodałam info na temat 2 powstańców z AN w Krakowie. Mam tego więcej, ale dzisiaj wyczytałam, że mozesz dać dostęp do panela. Może będzie mi łatwiej
pozdrawiam
Małgorzata
Bednarska_Małgorzata
Zainteresowany
Zainteresowany

Postprzez Agnieszka 1970 » 14.07.2013

Witam, zmarła Bronisława Wroczyńska była moją babką, ale we wszystkich dokumentach i zdjęciach jakie posiadam nazwisko panieńskie babki zapisane jest jako Dębska. Niestety nie żyją już dzieci babci : dwie córki i syn(mój ojciec) z pierwszego małżeństwa z Tomaszem Kazimierskim i syn z Franciszkiem Wroczyńskim, a z ich dziećmi nie mam kontaktu. Moje pytanie zatem brzmi, czy Pana komentarz jest sporządzony z danych z tablicy nagrobkowej czy danych z kancelarii cmentarza?
Agnieszka 1970
Veni vidi i znikli
Veni vidi i znikli

Postprzez Danuta Borowiec » 22.10.2013

Witam!szukam wszelkich informacji na temat miejscowosci Stara Ropa a przede wszystkim dotyczace jej dawnych mieszkancow.bede wdzieczna za pomoc.pozdrawiam Danuta
Danuta Borowiec
Zainteresowany
Zainteresowany

Re: Marcin Niewalda

Postprzez Marcin » 04.11.2013

Bardzo proszę wszystkie posty o poszukiwaniach pisać w dziale poszukiwań (pierwszy dział forum). Zlecenia poszukiwań - tj. kwerend genealogicznych można dokonywać przez posty "PW" (Prywatna wiadomość) - można się kontaktować z redakcją mailem, można też pisać do innych, aktywnych na Forum genealogów - ale proszę używać "PW" albo maila.
Marcin
Administrator
Administrator
Pomoc techniczna (1)

w sprawie zdjęcia 4010

Postprzez ewelinama » 04.01.2014

Jest to zdjęcie , na którym w większości jest moja rodzina. Jest to Rodzina Wisłockich z Chyrowa. Ciekawa jestem skąd to zdjęcie Pan posiada? Ja go nigdy nie widziałam. Narazie opisze to co wiem, a w najbliższym czasie więcej:

I rząd na samym dole od lewej : Tadeusz Sienkiewicz- syn Stanisławy Wisłockiej i Władysława Sienkiewicza, dwójka chłopców - nie jestem pewna, ale możliwe, ze jest to Janusz i Leszek Wisłocki - synowie Walerii i Czesława Wisłockich, dziewczynka z prawej to tez narazie moje podejrzenia- Felicja Wisłocka- córka Anny i Józefa Wisłockich
II rząd od lewej: Stanisława Sienkiewicz ( z domu Wisłocka) - na kolanach chyba jej córka- Anna , Jan Wisłocki ( mój pradziadek - kierownik szkoły w Chyrowie) , jego żona - Ewelina Wisłocka z domu Pochmarska - moja prababacia, Anna Wisłocka - bratowa Jana Wisłockiego (zesłanka Syberyjska), dwie sooby, które musze zidentyfikować)
II rząd od lewej: Synowie Jana Wisłockiego i Eweliny Wisłockiej: prawdopodobnie Marian Wisłocki, Nastepnie na pewno Zdzisław Wisłocki, Leopold Wisłocki (mój dziadek), Waleria Fedorczyk- żona Czesława Wisłockiego, Czesław Wisłocki, dwóch Panów nie zidentyfikowałam:( Jesli będę znała więcej informacji to dam znać...Prosze tylko o informacje czy ejst możliwośc otrzymanai zdjęcia bez opisu strony ??? i skąd to zdjęcie pochodzi?????Ewelina Malec
ewelinama
Zainteresowany
Zainteresowany

Odp: w sprawie zdjęcia 4010

Postprzez Marcin » 04.01.2014

ewelinama napisał(a):Jest to zdjęcie , na którym w większości jest moja rodzina. Jest to Rodzina Wisłockich z Chyrowa. Ciekawa jestem skąd to zdjęcie Pan posiada? Ja go nigdy nie widziałam. Narazie opisze to co wiem, a w najbliższym czasie więcej:

I rząd na samym dole od lewej : Tadeusz Sienkiewicz- syn Stanisławy Wisłockiej i Władysława Sienkiewicza, dwójka chłopców - nie jestem pewna, ale możliwe, ze jest to Janusz i Leszek Wisłocki - synowie Walerii i Czesława Wisłockich, dziewczynka z prawej to tez narazie moje podejrzenia- Felicja Wisłocka- córka Anny i Józefa Wisłockich
II rząd od lewej: Stanisława Sienkiewicz ( z domu Wisłocka) - na kolanach chyba jej córka- Anna , Jan Wisłocki ( mój pradziadek - kierownik szkoły w Chyrowie) , jego żona - Ewelina Wisłocka z domu Pochmarska - moja prababacia, Anna Wisłocka - bratowa Jana Wisłockiego (zesłanka Syberyjska), dwie sooby, które musze zidentyfikować)
II rząd od lewej: Synowie Jana Wisłockiego i Eweliny Wisłockiej: prawdopodobnie Marian Wisłocki, Nastepnie na pewno Zdzisław Wisłocki, Leopold Wisłocki (mój dziadek), Waleria Fedorczyk- żona Czesława Wisłockiego, Czesław Wisłocki, dwóch Panów nie zidentyfikowałam:( Jesli będę znała więcej informacji to dam znać...Prosze tylko o informacje czy ejst możliwośc otrzymanai zdjęcia bez opisu strony ??? i skąd to zdjęcie pochodzi?????Ewelina Malec

ale które zdjęcie ???? proszę o numer
Marcin
Administrator
Administrator
Pomoc techniczna (1)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Redaktorzy - who is who