„Lista imienna generałów, oficerów wyższych i niższych, tudzież urzędników wojskowych Armii Polskiej, będących w czynnej służbie na dniu 29 listopada 1830 roku, którzy wykonali na nowo przysięgę wierności Najjaśniejszemu Cesarzowi i Królowi i dopełnili przepisanych formalności”.
Źródło: [url]dziedzictwo.polska.pl[/url]
Generałowie
Krasiński Izydor, Generał Piechoty
Biegański Łukasz, Generał Dywizji
Złotowski Edward, Generał Dywizji
Weyssenhoff Jan, Generał Dywizji
Krukowiecki Jan, Generał Dywizji
Malletski Jan, Generał Dywizji
Redel Jakub, Generał Brygady
Morawski Franciszek, Generał Brygady
Bontemps Piotr, Generał Brygady
Klicki Stanisław, Generał Dywizji
Darewski Antoni, Generał Brygady
Czyżewski Józef, Generał Brygady
Pawłowski Antoni, Generał Brygady
Dziekoński Kazimierz, Generał Brygady
Tomicki Jan, Generał Brygady
Milberg Henryk, Generał Brygady
Mroziński Józef, Generał Brygady
Jagmin Bonifacy, Pułkownik
Ruttie Andrzej, Pułkownik
Stryieński Zygmunt, Pułkownik
Krysiński Jan, Pułkownik
Korytowski Michał, Pułkownik
Dembiński Maciej, Pułkownik
Alfonce Aleksander, Pułkownik
Zwan Kazimierz, Pułkownik
Weisflog Karol, Pułkownik
Ledóchowski Ignacy, Pułkownik
Słupecki Kazimierz, Pułkownik
Andrychiewicz Walenty, Pułkownik
Turno Karol, Pułkownik
Wolski Wincenty, Pułkownik
Bogusławski Ludwik, Pułkownik
Rochland Franciszek, Pułkownik
Zielonka Benedykt, Pułkownik
Bojanowicz Adam, Pułkownik
Gugenmus Jan, Pułkownik
Minter Wilhelm, Pułkownik
Dönhoff Stanisław, Pułkownik
Lepigé Jan, Pułkownik
Górski Julian, Pułkownik
Borakowski Franciszek, Pułkownik
Miller Józef, Pułkownik
Kołaczkowski Klemens, Pułkownik
Dulfus Stanisław, Pułkownik
Piotrowski Tadeusz, Pułkownik
Regulski Józef, Pułkownik
Sierakowski Wacław, Pułkownik
Seydlitz Józef, Pułkownik
Rouget Mikołaj, Pułkownik
Podpułkownicy
Prądzyński Ignacy, Podpułkownik
Koriot Józef, Podpułkownik
Zawadzki Aleksander, Podpułkownik
Roman Wiktor, Podpułkownik
Haselgnist Teofil, Podpułkownik
Zianowski Antoni, Podpułkownik
Czołczyński Alojzy, Podpułkownik
Żeliński Ignacy, Podpułkownik
Fiedorowicz Jan, Podpułkownik
Czarnomski Franciszek, Podpułkownik
Suchorzewski Franciszek, Podpułkownik
Rofsmann Henryk, Podpułkownik
Noffok Antoni, Podpułkownik
Sobieski Michał, Podpułkownik
Reszka Antoni, Podpułkownik
Jórski Klemens, Podpułkownik
Czaykowski Wit, Podpułkownik
Kolbercz Aleksander, Podpułkownik
Wyleżyński Tadeusz, Podpułkownik
Rudnicki Antoni, Podpułkownik
Śmigielski Walenty, Podpułkownik
Jaworski Teodor, Podpułkownik
Daszewski Franciszek, Podpułkownik
Möller Ferdynand, Podpułkownik
Jounga Otto, Podpułkownik
Słonczyński Nepomucen, Podpułkownik
Kochanowski Ksawery, Podpułkownik
Bardzki Mateusz, Podpułkownik
Chmielewski Ludwik, Podpułkownik
Białkowski Antoni, Podpułkownik
Szpinger Jan, Podpułkownik
Carosé Piotr, Podpułkownik
Linsenbarth Aleksander, Podpułkownik
Niewęgłowski Jerzy, Podpułkownik
Braun Jan, Podpułkownik
Chrzanowski Wojciech, Podpułkownik
Skarzyński Feliks, Podpułkownik
Dobrzański Łukasz, Podpułkownik
Celiński Józef, Podpułkownik
Rechowicz Stanisław, Podpułkownik
Muchowski Paweł, Podpułkownik
Lanckoroński Bartłomiej, Podpułkownik
Szertzel Franciszek, Podpułkownik
Skarzyński Fortunat, Podpułkownik
Kierski Maksymilian, Podpułkownik
Piętka Franciszek, Podpułkownik
Dodatkowa Sekcji 1 przybyłych Sztaboficerów z Prus od 2 marca 1832 r.
Lewiński Jakub, Podpułkownik
Chorzewski Piotr, Podpułkownik
Wolski Adam, Podpułkownik
Rędzina Jan, Podpułkownik
Kuczborski Marcin, Major
Kosko Franciszek, Major
Majorowie
Ćwierczakiewicz Maksymilian, Major
Kieszkowski Jakub, Major
Gałczyński Antoni, Major
Grodzicki M..., Major
Puszet Jan, Major
Ćwierczakiewicz Leon, Major
Hoffman Józef, Major
Sosnkowski Ignacy, Major
Morawiński Józef, Major
Kindler Stanisław, Major
Mierzejewski Józef, Major
Wiśniewski Józef, Major
Malinowski Kacper, Major
Rufsyan Franciszek, Major
Żywult Karol, Major
Biernacki Julian, Major
Pestkowski Józef, Major
Dembiński Wojciech, Major
Dunin Franciszek, Major
Godlewski Józef, Major
Amandowicz Marcin, Major
Majewski Kazimierz, Major
Ostrowski Benedykt, Major
Rychłowski Stanisław, Major
Jaroszewicz Paweł, Major
Kościelski Józef, Major
Petzoldt Ksawery, Major
Strzelecki Anastazy, Major
Huba Jan, Major
Woynarowski Antoni, Major
Wyleżyński Krzysztof, Major
Jabłoński Stanisław, Major
Miączyński Stanisław, Major
Hillebrandt Antoni, Major
Bittner Mateusz, Major
Laskowski Stefan, Major
Gierałtowski Edward, Major
Osiecki Wojciech, Major
Badurski Ignacy, Major
Meyer Andrzej, Major
Głogowski Paweł, Major
Mycielski Edward, Major
Calligary Piotr, Major
Wolski Hipolit, Major
Szawłowski Mikołaj, Major
Albrecht Józef, Major
Sztab Główny Wojska
Część Szefa Sztabu Głównego
Koitkowski Józef, Kapitan Gwardii
Wołowski Jan, Kapitan Gwardii
Łaszkiewicz Jan, Kapitan Gwardii
Dzierożyński Stanisław, Kapitan
Część Kwatermistrza Generalnego
Skrobecki Tomasz, Kapitan Gwardii
Szymanowski Feliks, Kapitan Gwardii
Lex Józef, Kapitan Gwardii
Arnold Jerzy, Kapitan
Klemensowski Marcin, Kapitan
Breza Józef, Kapitan
Rosengard Józef, Porucznik
Zientecki Antoni, Porucznik
Polakiewicz Tomasz, Porucznik
Hiż Józef, Porucznik
Markowski Maciej, Porucznik
Turzański Józef, Porucznik
Małgorzewicz Jakub, Porucznik
Zandrowicz Franciszek, Porucznik
Tolkemit Daniel, Porucznik
Mysłakowski Ignacy, Porucznik
Twardowski Kazimierz, Porucznik
Chyliński Antoni, Porucznik
Kowalski Józef, Podporucznik
Komierowski Florian, Podporucznik
Pogonowski Piotr, Podporucznik
Wołłowicz Jerzy, Podporucznik
Lebrun Piotr, Podporucznik
Rutkowski Antoni, Podporucznik
Część Generała Dyżurnego
Nofok Jan, Kapitan Gwardii
Kweisser Teodor, Kapitan Gwardii
Dzimiński Antoni, Kapitan
Inez de Leon Wincenty, Kapitan
Kweisser Jan, Kapitan
Miller Adam, Porucznik
Demeszkan Remigiusz, Porucznik
Pułk Strzelców Konnych Gwardii
Turno Zygmunt, Kapitan
Terlecki Dominik, Kapitan
Dunin Seweryn, Kapitan
Oborski Leopold, Kapitan
Całkowski Gabriel, Kapitan
Kosko Celestyn, Kapitan
Moniuszko Karol, Kapitan
Jasiński Wincenty, Kapitan
Gotartowski Fabian, Kapitan
Tycz Kazimierz, Porucznik
Orłowski Ignacy, Porucznik
Rybczyński Kazimierz, Porucznik
Krzęciewski Antoni, Porucznik
Jozewicz Adam, Porucznik
Choromański Józef, Porucznik
Giżycki Stanisław, Porucznik
Łukaszewicz Stanisław, Porucznik
Rufsocki Aleksander, Porucznik
Grabowski Józef, Podporucznik
Ciechanowski Feliks, Podporucznik
Szemiot Augustyn, Podporucznik
Bobrownicki Józef, Podporucznik
Trębicki Bogusław, Podporucznik
Pułk Grenadierów Gwardii
Lenkiewicz Jan, Kapitan
Wesołowski Zachariasz, Kapitan
Jabłoński Ludwik, Kapitan
Soczyński Józef, Kapitan
Hiż Karol, Kapitan
Pawłowicz Faustyn, Kapitan
Karski Aleksander, Kapitan
Bogusławski Wojciech, Kapitan
Witoszyński Józef, Kapitan
Izaiewicz Klemens, Kapitan
Szymanowski Kazimierz, Kapitan
Chełmoński Michał, Kapitan
Podczarski Teodor, Kapitan
Bertrand Ignacy, Kapitan
Kondracki Józef, Kapitan
Zarzycki Franciszek, Kapitan
Skrzyński Jan, Kapitan
Jerzmanowski Feliks, Kapitan
Suchodolski January, Kapitan
Wierzbicki Aleksander, Kapitan
Obryn Wiktor, Kapitan
Pijanowski Erazm, Porucznik
Hincz Jan, Porucznik
Brochocki Stanisław, Porucznik
Goyski Marcin, Porucznik
Woyniałowicz Ludwik, Porucznik
Mieszkowski Andrzej, Porucznik
Paczkowski Stanisław, Porucznik
Machwitz Erazm, Podporucznik
Bronikowski Emil, Podporucznik
Zabłocki Antoni, Podporucznik
Osmólski Ignacy, Podporucznik
Fabiszewski Walenty, Podporucznik
Raczyński Wojciech, Podporucznik
Berent Kajetan, Podporucznik
Bogusławski Stanisław, Podporucznik
Pomianowski Karol, Podporucznik
Jasiński Józef, Podporucznik
Mirecki Szymon, Podporucznik
Niewęgłowski Kajetan, Podporucznik
Treter Wiktor, Podporucznik
Barański Józef, Podporucznik
Białły Wincenty, Podporucznik
Zygałowski Jan, Podporucznik
Bateria Pozycyjna Artylerii Konnicy Gwardii
Abramowicz Ignacy, Kapitan 1szej klasy
Batalion Saperów
Sołkiewicz Szymon, Kapitan 1szej klasy
Olesiński Kazimierz, Kapitan 2ej klasy
Szkaradowski Ludwik, Porucznik
Rembertowicz Karol, Porucznik
Czarnecki Karol, Porucznik
Axamitowski Konstanty, Porucznik
Sulistrowski Joachim, Podporucznik
Mausz Antoni, Podporucznik
Jaroszyński Jan, Podporucznik
Bittner Wojciech, Podporucznik
Piotrowski Maksymilian, Podporucznik
Kleczeński Bazyli, Podporucznik
Jeżewski Julian, Podporucznik
Lalewicz Aleksander, Podporucznik
Pułk Piechoty Liniowej Jego Cesarzewiczowskiej Mości Wielkiego Księcia Michała Nr 1
Szajewski Ignacy, Kapitan
Czartoryski Piotr, Kapitan
Górski Michał, Kapitan
Zamoyski Jakub, Porucznik
Czarnomski Mikołaj, Porucznik
Maychrowicz Hiacenty, Porucznik
Szymanowski Chryzostom, Porucznik
Dobrzelewski Ignacy, Porucznik
Naski Konstanty, Podporucznik
Pruszyński Tomasz, Podporucznik
Dziewanowski Ignacy, Podporucznik
Stępkowski Wincenty, Podporucznik
Snarski Władysław, Podporucznik
Zadunayski Wincenty, Podporucznik
Wyrzykowski Antoni, Podporucznik
Żórawski Józef, Podporucznik
Ciechański Jan, Podporucznik
Czaykowski Antoni, Podporucznik
Pułk 5 Piechoty Liniowej
Gosiewski Melchior, Kapitan
Palm Jakub, Kapitan
Dejean Szymon, Kapitan
Gnoiński Hiacenty, Kapitan
Plantowski Tomasz, Kapitan
Twardzicki Wincenty, Porucznik
Turutowicz Józef, Porucznik
Sławęcki Maciej, Porucznik
Chrzanowski Paweł, Porucznik
Zienkiewicz Józef, Podporucznik
Tomaszewicz Antoni, Podporucznik
Iwiński Franciszek, Podporucznik
Potocki Mikołaj, Podporucznik
Gołębiewski Antoni, Podporucznik
Pomorski Karol, Podporucznik
Kownacki Jan, Podporucznik
Baciarelli Teodor, Podporucznik
Karniewski Andrzej, Podporucznik
Sokolnicki Pafnucy, Podporucznik
Pułk 2 Piechoty Liniowej
Mostowski Tadeusz, Kapitan
Sakowski Michał, Kapitan
Sułkowski Józef, Kapitan
Dąbrowski Jan, Kapitan
Monkiewicz Franciszek, Kapitan
Makowski Ignacy, Kapitan
Dambrowski Józef, Kapitan
Fedorowicz Adam, Kapitan
Blinstrub Leon, Kapitan
Reyman Franciszek, Kapitan
Łyszkiewicz Walenty, Porucznik
Grabiński Józef, Porucznik
Krassyn Wilhelm, Porucznik
Cywiński Józef, Porucznik
Krzyżanowski Wojciech, Podporucznik
Gajewski Feliks, Podporucznik
Korzeniewski Ludwik, Podporucznik
Pomorski Feliks, Podporucznik
Pieniążek Henryk, Podporucznik
Gustawiński Józef, Podporucznik
Krafsyn Jan, Podporucznik
Mędrzecki Józef, Podporucznik
Borchard Konrad, Podporucznik
Garczyński Julian, Podporucznik
Gościcki Janusz, Podporucznik
Pułk 6 Piechoty Liniowej
Borakowski Fabian, Kapitan
Suchodolski Jan, Kapitan
Kopyciński Józef, Kapitan
Przybylski Józef, Kapitan
Sielicki Józef, Porucznik
Sosnowski Ignacy, Podporucznik
Staszewski Jakub, Podporucznik
Lalewicz Seweryn, Podporucznik
Olszewski Roman, Podporucznik
Schmiritz Antoni, Podporucznik
Chmielewski Michał, Podporucznik
Paciorkowski Kacper, Podporucznik
Karliński Walerian, Podporucznik
Maychrowski Klemens, Podporucznik
Sztokmann Karol, Podporucznik
Wambach Aleksander, Podporucznik
Ciszewski Narcyz, Podporucznik
Pułkiem Strzelców Pieszych Jego Cesarsko-Królewskiej Mości Nr 1
Michalski Feliks, Kapitan
Dunin Onufry, Kapitan
Przyborowski Ignacy, Kapitan
Stępniewicz Józef, Kapitan
Mańka Jan, Kapitan
Stępkowski Ksawery, Porucznik
Frezer Franciszek, Porucznik
Seydler Aleksander, Porucznik
Markowski Krzysztof, Porucznik
Piaskowski Jan, Porucznik
Oblędzki Tomasz, Porucznik
Stępkowski Józef, Podporucznik
Czerwiński Jan, Podporucznik
Obrębski Seweryn, Podporucznik
Przyborowski Józef, Podporucznik
Włodek Hipolit, Podporucznik
Kondracki Szymon, Podporucznik
Szymański August, Podporucznik
Szalow Filip, Podporucznik
Trzebiński Michał, Podporucznik
Kramkowski Wincenty, Podporucznik
Mańkowski Józef, Podporucznik
Jurgaszko Adam, Podporucznik
Olędzki Emeryk, Podporucznik
Stępkowski Robert, Podporucznik
Pułk 3 Strzelców Pieszych
Pólczycki Józef, Kapitan
Suchodolski Jan, Kapitan
Huppé Józef, Kapitan
Thym Edward, Kapitan
Tyszka Józef, Kapitan
Rozwadowski Józef, Kapitan
Rozwadowski Jan, Kapitan
Szeptycki Stanisław, Kapitan
Pawlikowski Andrzej, Kapitan
Zieliński Jan, Porucznik
Czaykowski Alfons, Porucznik
Sokołowski Feliks, Porucznik
Czartoryski Józef, Porucznik
Koronkiewicz Wojciech, Porucznik
Koszutski Rafał, Porucznik
Zelwietr Hieronim, Porucznik
Krosnowski Wojciech, Porucznik
Mroczkowski Jan, Porucznik
Czechowski Wawrzyniec, Podporucznik
Tokarski Jan, Podporucznik
Gąsiorowski Maciej, Podporucznik
Flatho Feliks, Podporucznik
Zamoyski Władysław, Podporucznik
Thugut Teodor, Podporucznik
Jaszewski Ludwik, Podporucznik
Kozicki Karol, Podporucznik
Galiński Antoni, Podporucznik
Karabanowicz Leopold, Podporucznik
Majewski Tomasz, Podporucznik
Bulewski Ferdynand, Podporucznik
Lubieński Antoni, Podporucznik
Jury Fryderyk, Podporucznik
Nynkowski Konstanty, Podporucznik
Biernacki Kazimierz, Podporucznik
Kwasiborski Tomasz, Podporucznik
Łabędzki Teodor, Podporucznik
Pułk Piechoty Liniowej Jego Cesarzewiczowskiej Mości Wielkiego Xięcia Konstantego Nr 3
Thieme Karol, Kapitan
Bzowski Piotr, Porucznik
Lipiński Wilhelm, Porucznik
Nander-Noot Tadeusz, Porucznik
Chróściński Joachim, Porucznik
Kuhn Jan, Porucznik
Sienieński Aleksander, Podporucznik
Stroński Antoni, Podporucznik
Kamocki Erazm, Podporucznik
Korzeniewski Wincenty, Podporucznik
Białkowski Tadeusz, Podporucznik
Urbański Józef, Podporucznik
Jaworski Dionizy, Podporucznik
Ciechowski Kacper, Podporucznik
Gibasiewicz Erazm, Podporucznik
Zembrzuski Szymon, Podporucznik
Kołdowski Otto, Podporucznik
Łęski Ludwik, Podporucznik
Piotrowski Marceli, Podporucznik
Pułk 7 Piechoty Liniowej
Ostrzykowski Paweł, Kapitan
Wysocki Teodor, Kapitan
Grabiński Seweryn, Kapitan
Blok Leon, Kapitan
Chodecki Tomasz, Kapitan
Mieszkowski Ignacy, Porucznik
Dąbrowski Józef, Porucznik
Sulikowski Józef, Porucznik
Bieńkowski Jan, Porucznik
Nowakowski Stanisław, Porucznik
Stroynowski Michał, Porucznik
Pawlikowski Józef, Porucznik
Mirosławski Franciszek, Podporucznik
Brzeziński Józef, Podporucznik
Sparmann Władysław, Podporucznik
Koczyński Józef, Podporucznik
Sarnowicz Andrzej, Podporucznik
Mańkowski Piotr, Podporucznik
Kozłowski Albin, Podporucznik
Szletyński Ludwik, Podporucznik
Krukowski Felicjan, Podporucznik
Grotowski Tomasz, Podporucznik
Pułk 4 Piechoty Liniowej
Wodzyński Jan, Kapitan
Tyrakowski Stefan, Kapitan
Zaborski Józef, Kapitan
Tarnowski Antoni, Kapitan
Kaszewski Jan, Kapitan
Sporny Marcin, Kapitan
Wojciechowski Józef, Kapitan
Dylewski Julian, Kapitan
Zychliński Adam, Podporucznik
Prokopowicz Stanisław, Podporucznik
Jagielski Jan, Podporucznik
Zieleniewski Leopold, Podporucznik
Janowicz Karol, Podporucznik
Dłuski Antoni, Podporucznik
Kulczycki Józef, Podporucznik
Pawłowski Wojciech, Podporucznik
Czaykowski Piotr, Podporucznik
Skarzyński Ludwik, Podporucznik
Raiszel Ludwik, Podporucznik
Chrząstowski Ludwik, Podporucznik
Pułk 8 Piechoty Liniowej
Komierowski Antoni, Kapitan
Podczarski Aleksander, Kapitan
Lubański Paweł, Kapitan
Prolewicz Jan, Kapitan
Thury Piotr, Kapitan
Krasowski Józef, Kapitan
Dorath Roman, Kapitan
Słodkowski Antoni, Kapitan
Podczarski Feliks, Porucznik
Szeliga Antoni, Porucznik
Wyszpolski Feliks, Porucznik
Rostkowski Klemens, Porucznik
Trzebicki Antoni, Porucznik
Chrząszczewski Jan, Porucznik
Baczyński Antoni, Porucznik
Bobiński Aleksander, Podporucznik
Górski Jacenty, Podporucznik
Stawiski Andrzej, Podporucznik
Zbyszewski Bruno, Podporucznik
Nowiński Antoni, Podporucznik
Macharzyński Ignacy, Podporucznik
Olszewski Leon, Podporucznik
Kaweczyński Marian, Podporucznik
Milatycki Józef, Podporucznik
Silnicki Ludwik, Podporucznik
Woyciechowski Antoni, Podporucznik
Smoliński Walenty, Podporucznik
Leniecki Antoni, Podporucznik
Kotarski Jerzy, Podporucznik
Podczarski Hipolit, Podporucznik
Pułk 2 Strzelców Pieszych
Wunderam Jan, Kapitan
Klewicz Józef, Kapitan
Manicki Marian, Kapitan
Wroniewicz Adam, Kapitan
Jórski Wawrzyniec, Porucznik
Czyżewski Ignacy, Porucznik
Szwykowski Rafał, Porucznik
Krasuski Antoni, Porucznik
Waligórski Wilhelm, Podporucznik
Metzler Nepomucen, Podporucznik
Kaziński Wincenty, Podporucznik
Misiewicz Józef, Podporucznik
Żółtkowski Antoni, Podporucznik
Krzęciewski Hilary, Podporucznik
Pułk 4 Strzelców Pieszych
Fechner Franciszek, Kapitan
Laskowski Franciszek, Kapitan
Pągowski Seweryn, Kapitan
Swederski Jan, Kapitan
Kolendowski Jan, Kapitan
Gałecki Jan, Porucznik
Lachowski Ignacy, Porucznik
Pomorski Wojciech, Porucznik
Dąbrowski Leon, Porucznik
Domagalski Wawrzyniec, Porucznik
Polakowski Józef, Podporucznik
Korsak Florian, Podporucznik
Tomczycki Franciszek, Podporucznik
Garliński Leon, Podporucznik
Wereszczyński Jakub, Podporucznik
Szadurski Benedykt, Podporucznik
Jeżewski Ignacy, Podporucznik
Świeszewski Jan, Podporucznik
Strzemieczny Maciej, Podporucznik
Jazda
Pułk Strzelców Konnych Jego Cesarzewiczowskiej Mości Wielkiego Księcia Aleksandra Nastepcy Tronu Nr 1
Rolski Teodor, Kapitan
Malinowski Jan, Kapitan
Kożuchowski Feliks, Kapitan
Wiliński Michał, Kapitan
Łapiński Andrzej, Porucznik
Chrzanowski Józef, Porucznik
Kassarabowicz Grzegorz, Podporucznik
Rostowski Józef, Podporucznik
Pieczkowski Jakub, Podporucznik
Świdnicki Wincenty, Podporucznik
Litwicki Michał, Podporucznik
Sikorski Kazimierz, Podporucznik
Jabłkowski Ludwik, Podporucznik
Pułk 3 Strzelców Konnych
Niewodowski Tadeusz, Kapitan
Łubkowski Jan, Kapitan
Porębiński Ferdynand, Porucznik
Domaniewski Ignacy, Porucznik
Rajecki January, Porucznik
Zawadzki Onufry, Podporucznik
Kawka Franciszek, Podporucznik
Trzeciecki Wojciech, Podporucznik
Galiński Franciszek, Podporucznik
Paszkiewicz Kazimierz, Podporucznik
Münkenbeck Henryk, Podporucznik
Henkel Tadeusz, Podporucznik
Grembecki Tomasz, Podporucznik
Sarnowski Anastazy, Podporucznik
Dobrzański Ludwik, Podporucznik
Pułk Strzelców Konnych Najjaśniejszej Cesarzowej i Królowej Aleksandry Nr 2
Pawłowski Karol, Kapitan
Łączkowski Wojciech, Kapitan
Kosiński Adam, Kapitan
Żylewicz Walerian, Kapitan
Lamparski Andrzej, Kapitan
Kramarski Jan, Porucznik
Madaliński Mikołaj, Porucznik
Czarnomski Piotr, Porucznik
Habel Franciszek, Porucznik
Miłaszewicz Stanisław, Porucznik
Szczurowski Michał, Podporucznik
Bromirski Tomasz, Podporucznik
Woyciechowski Michał, Podporucznik
Pułk 4 Strzelców Konnych
Borkowski Lucjan, Kapitan
Wrześniewski Józef, Kapitan
Polczycki Maciej, Kapitan
Łojewski Aleksander, Kapitan
Czerkawski Andrzej, Kapitan
Lewandowski Kajetan, Kapitan
Brzeski Paweł, Porucznik
Giersz Karol, Porucznik
Halbe Antoni, Porucznik
Zawadzki Józef, Porucznik
Michałowski Wincenty, Podporucznik
Folkierski Szymon, Podporucznik
Rojewski Jan, Podporucznik
Wasilewski Jan, Podporucznik
Paszewski Jan, Podporucznik
Czosnowski Janusz, Podporucznik
Jankowski Maciej, Podporucznik
Sulnicki Michał, Podporucznik
Hohol Walerian, Podporucznik
Pułk Ułanów Jego Królewiczowskiej Mości Księcia Oranii Nr 1