5955. Lista ofiar 1942/1943 - Huta Stepańska i okolice.

Listy zawierające wiele nazwisk, odnoszące się do wydarzeń, pozycji, funkcji, wojsk itp.
UWAGA: Listy osób pochowanych na cmentarzu, albo listy mieszkańców umieszczać w dziale Miejsca. W tym dziale tylko listy osób, niezwiązane z konkretnym miejscem.

Lista ofiar 1942/1943 - Huta Stepańska i okolice.

Postprzez Iwona » 29.11.2009

Lp Nazwisko Imię Lat Informacje dodatkowe Data Miejsce zamieszkania Miejsce zgonu

1 Lipiński Józef 27 06.42 z Mielnicy Wielkiej x
2 Marszałek Władysław 30 06.42 z kol.Kamionka Nowa x
3 Sarnicki Juliusz 26 06.42 z kol.Kamionka Nowa x
4 Strojwąs x 24 06.42 z Huty Stepańskiej x
5 Szabelski Jan 26 06.42 z kol.Kamionka Nowa x
6 Garbowski Edward 24 11.42 z Huty Stepańskiej x
7 Zieliński Jan 40 11.42 z Wyrki x
8 Kopij Florian x z 10-cio osobową rodziną 12.42 z kol. Zaułek x
9 Kalus Edward 24 7/8.02.43 z kol.Borek w Butejkach
10 Jucewicz Eugenia 20 7/8.02.43 z Huty Stepańskiej w Butejkach
11 Sokołowski Edmund 50 zarządca majątku 7/8.02.43 z Butejek w Butejkach
12 Sokołowska Zofia 43 żona Edmunda 7/8.02.43 z Butejek w Butejkach
13 Bratkowska Maria 23 w ciaży, córka Sokołowskich 7/8.02.43 z Butejek w Butejkach
14 Bratkowski Andrzej 3 syn Marii 7/8.02.43 z Butejek w Butejkach
15 Piotrowski Stanisław 51 9/10.02.43 z Huty Stepańskiej x
16 Piotrowski Henryk 22 9/10.02.43 z Huty Stepańskiej x
17 Libner Władysław 37 9/10.02.43 z Huty Stepańskiej x
18 Hoffman Zbigniew 20 9/10.02.43 z Huty Stepańskiej x
19 Stolarski Edward 25 12.02.43 z kol.Marianówka x
20 Żurawski x x ojciec 12.02.43 z kol.Marianówka x
21 Żurawski x x syn 12.02.43 z kol.Marianówka x
22 Sawicka Rozalia 40 żona Leonarda 03.43 z kol.Borek w Mielnicy
23 Sawicki Cyprian 22 03.43 z kol.Borek w Mielnicy
24 Prymas Józef 40 03.43 z kol.Ledne w Mielnicy
25 Przybył Michał 43 03.43 z kol.Ledne w Mielnicy
26 Przybył Janina 40 03.43 z kol.Ledne w Mielnicy
27 Przybył Aleksander 65 03.43 z kol.Ledne w Mielnicy
28 Jurek Piotr 38 03.43 z kol.Ledne w Mielnicy
29 Zielinski Franciszek 36 03.43 z kol.Ledne w Mielnicy
30 Żuk Jan 30 03.43 ze Stepania w Mielnicy
31 Męcik Józef 28 03.43 z Mielnicy Małej w Stepaniu
32 Sulikowski Stanisław 29 03.43 z Wyrki x
33 Cybulski Adam x 03.43 z kol.Grabina x
34 Rozkowiński Adam 38 nauczyciel + 8 osób 16.03.43 z Zadąbrowia x
35 Barwiński Fabian 57 03.43 z kol.Nierucze x
36 Barwinska Emilia 53 żona Fabiana 03.43 z kol.Nierucze x
37 Kopu Genowefa x 03.43 z kol.Nierucze x
38 Schoen (Sehen) Romuald x lekarz 29.03.43 z Chołoniewicz w Halinówce
39 Naumowicz Bolesław x nauczyciel 29.03.43 z Chołoniewicz w Halinówce
40 Gromek Jan 60 29.03.43 x w Halinówce
41 Gromek Janina 22 29.03.43 x w Halinówce
42 Gromek x 5 29.03.43 x w Halinówce
43 Król Aleksander 21 29.03.43 x w Halinówce
44 Kleczaj Antoni 70 jego druga żona i 2 synków 29.03.43 x w Halinówce
45 X X 60 ciotka księdza Domańskiego 29.03.43 x w Halinówce
46 X X 60 organista 29.03.43 z Chołoniewicz w Halinówce
47 Konecki Józef x 29.03.43 z Zaułka w lesie pod Cumaniem
48 Konecka Józefa x żona Józefa i niemowlę 05.43 z Zaułka w lesie pod Cumaniem
49 Kleczaj x 2 dziecko Heleny Kleczaj 29.03.43 x w Halinówce
50. Krzaczkowski Wojciech 80 04.43 x w Halinówce
51 Krzaczkowska Krolina 75 04.43 x w Halinówce
52 Kopij Jan 25 43 z Halinówki w kol.Mosty
53 Adamska Mieczysława 19 29.03.43 z Zaułka x
54 Adamski Marian 43 29.03.43 z Zaułka x
55 Badowska Paulina 70 z d. Przybyszewska 29.03.43 z Zaułka x
56 Badowska Stanisława 18 córka Kazimierza 29.03.43 z Zaułka x
57 Bielska x x z d. Paś i jej 6 dzieci 29.03.43 z Zaułka x
58 Chariasz x x 29.03.43 z Zaułka x
59 Chariasz x x żona 29.03.43 z Zaułka x
60 Chariasz Zofia 20 córka 29.03.43 z Zaułka x
61 Gadomski Józef x 29.03.43 x w Zalesiu
62 Pasiowy x x 29.03.43 z Zaułka x
63 Pasiowa x x żona 29.03.43 z Zaułka x
64 Sawicki Henryk 26 29.03.43 z Zaułka x
65 Świniarska Kazimiera 24 z d.Wozniak/2 dzieci 29.03.43 z Zaułka x
66 Wożniak Aniela 21 29.03.43 z Zaułka x
67 Wożniak Stanisław 20 29.03.43 z Zaułka x
68 Wożniak Tadeusz 18 29.03.43 z Zaułka x
69 Horoszkiewicz Aniela 28 29.03.43 z kol.Ładesa x
70 Polikowski Mikołaj 35 03.43 z Lipna x
71 Polikowska x x żona Mikołaja /2 dzieci 03.43 z Lipna x
72 Szczepkowski Henryk 20 28.03.43 z kol.Ładesa x
73 Myczewska Kazimiera x nauczucielka/2 dzieci 03.43 x w Werbczu
74 Burawski Jan 21 7.04.43 z Huty Stepańskiej w Butejkach
75 Chorzycielski Aleksander 33 7.04.43 z Janowej Doliny w Butejkach
76 Dawidowicz Mieczysława x 7.04.43 z kol.Lady w Butejkach
77 Drozdowski Józef 25 7.04.43 z Huty Stepańskiej w Butejkach
78 Horoszkiewicz Stanisław 24 7.04.43 z Omelanki w Butejkach
79 Kopu Feliks 26 7.04.43 z kol.Ostrówki w Butejkach
80 Kuczynski Jan 22 7.04.43 z Huty Stepańskiej w Butejkach
81 Libner Jan 23 7.04.43 z Butejek x
82 Lipiński Czesław 19 7.04.43 z Huty Stepańskiej w Butejkach
83 Lipiński Zygmunt 44 7.04.43 z Huty Stepańskiej w Butejkach
84 Rosa Stanisław 19 7.04.43 z Huty Stepańskiej w Butejkach
85 Świniarski Józef 25 7.04.43 z Zalesia w Butejkach
86 Włoszczyński Mieczysław 28 7.04.43 z Huty Stepańskiej w Butejkach
87 Orman Stanisław 21 7.04.43 z Halinówki w Butejkach
88 Tokarski Michał 20 7.04.43 z Halinówki w Butejkach
89 Hartwig Leon x 10.04.43 ze Stepania x
90 Dzierżanowski Józef x 10.04.43 ze Stepania x
91 Sawicka-Maziej Helena x 10.04.43 z Huty Stepańskiej w kol.Dworzec
92 Maziej Bazyli x lekarz weterynarii 10.04.43 z Huty Stepańskiej w kol. Dworzec
93 Golcowa Bronisława 60 10.04.43 ze Stepania x
94 Pańkowa Maria 60 10.04.43 ze Stepania x
95 Winnicka Janina 60 10.04.43 ze Stepania x
96 Głowinski x 60 10.04.43 ze Stepania x
97 Głowinska x 60 żona 10.04.43 ze Stepania x
98 Pińczuk Stanisława 38 z d.Męcik 10.04.43 ze Stepania x
99 Hrehorowicz Ewa 17 10.04.43 z kol.Dworzec x
100 Margasiński x x 10.04.43 ze Stepania x
101 Przybyszewski Fortunat 47 13.04.43 z kol.Dolina Dąbrowa x
102 Przybyszewski Jan 18 syn Fortunata 13.04.43 z kol. Dolina Dąbrowa x
103 Bober Józef 60 04.43 z kol.Wilcze x
104 Bober Ludwik 45 04.43 z kol.Wilcze x
105 Bober Honorata 75 04.43 z kol. Wilcze X
106 Chorążyczewska Paulina 60 04.43 z kol.Wilcze x
107 Chorążyczewski Anastazy 55 04.43 z kol.Wilcze x
108 Chorążyczewska Leontyna 50 żona Anastezego 04.43 z kol. Wilcze x
108 Chrążyczewska Stanisława 10 córka Anastazego 04.43 z kol.Wilcze x
109 Chorążyczewski Zygmunt 26 04.43 z kol.Wilcze x
110 Chorążyczewski Bronisław 50 04.43 z kol.Wilcze x
111 Chorążyczewski Felicjan 30 04.43 z kol.Wilcze x
112 Chorążyczewska Jadwiga 28 żona Felicjana 04.43 z kol.Wilcze x
113 Chorążyczewski Franciszek 28 04.43 z kol.Wilcze x
113 Chorążyczewski Zenon 26 04.43 z kol.Wilcze x
114 Chorążyczewski Emilian 18 04.43 z kol.Wilcze x
115 Chorążyczewski Józef 16 04.43 z kol.Wilcze x
116 Chorążyczewski Władysław 12 04.43 z kol.Wilcze x
117 Chorążyczewska Weronika 45 żona Bronisława 04.43 z kol.Wilcze x
118 Chorążyczewska Stanisława 10 córka Bronisława 04.43 z kol.Wilcze x
119 Chorążyczewska Irena 10 córka Bronisława 04.43 z kol.Wilcze x
120 Gajewska Honorata 70 04.43 z kol.Wilcze x
121 Kopij Antoni 20 04.43 z kol.Wilcze x
122 Kopij Edward 18 04.43 z kol.Wilcze x
123 Kopij Piotr 12 04.43 z kol.Wilcze x
124 Żołędziewska Walentyna 50 04.43 z kol.Wilcze x
125 Chorążyczewski Józef x 04.43 z kol.Kożle x
126 Janicki Hieronim x 04.43 z kol.Kożle x
127 Przybyszewska Rozalia x 04.43 z kol.Kożle x
128 Dziekański Wacław 19 04.43 z Wyrki x
129 Skiba Jan 32 04.43 z Wyrki x
130 Dawidowicz Hipolit 80 04.43 z kol.Perełysianka x
131 Górski Bronisław 50 04/05.43 z kol.Osówka x
132 Dawidowicz Aniela 65 04/05.43 z kol.Osówka x
133 Dawidowicz Antoni 60 04/05.43 z kol.Osówka x
134 Dawidowicz Zofia 50 04/05.43 z kol.Osówka x
135 Sulikowski Stanisław 30 04/05.43 z kol.Osówka x
136 Szelmowski Marian 35 04/05.43 z kol.Osówka x
137 Szelmowska Matylda 30 żona Mariana 04/05.43 z kol.Osówka x
138 Szelmowska Jadwiga x córka Mariana i Matyldy 04/05.43 z kol.Osówka x
139 Szelmowski Stanisław x syn Mariana i Matyldy 04/05.43 z kol.Osówka x
140 Szelmowski Stefan 10 syn Mariana i Matyldy 04/05.43 z kol.Osówka x
141 Wakulewicz Stefan 55 04/05.43 z kol.Osówka x
142 Stachurscy x x rodzina 6 osób 05.43 z kol.Borowe x
143 Sulikowski Antoni x z żoną i dzieckiem 05.43 z kol.Borowe x
144 Krzaczkowski Wojciech x z żoną 05.43 z kol.Halinówka x
145 Kobylański Leon x 05.43 z kol.Temne x
146 Lipiński Eugeniusz 24 syn Józefa 05.43 z Mielnicy Wielkiej x
147 Brzozowski Stanisław x 05.43 z kol.Hutwin x
148 Grabowski Witold x 05.43 z kol.Perełysianka x
149 Karczewska Helena 19 05.43 z kol.Grabina x
150 Dawidowicz Mieczysław 25 06.43 z kol.Lady x
151 Kobylański Antoni 43 10.07.43 z kol.Brzezina x
152 Krasinkiewicz Stanisław 35 12.07.43 z Wyrki x
153 Feliński Felicjan 25 12.07.43 z Wyrki x
154 Tyszkiewicz Piotr x nauczyciel ps".Bródka" 12.07.43 z Huty Mydzkiej x
155 Adamczyk Jan 48 16/20.07.43 z Huty Stepańskiej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
156 Andrysiak Leokadia x 16/20.07.43 z kol Kamionka Nowa w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
157 Barszczewski Wincenty x 16/20.07.43 z kol.Wyrobki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
158 Basińska Anna 20 16/20.07.43 z Kamionki Starej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
159 Bielawska Franciszka 48 16/20.07.43 z Omelanki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
160 Bielawska Józefa 38 16/20.07.43 z Omelanki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
161 Bieruta Franciszka 55 16/20.07.43 z kol.Tur w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
162 Bober Józef 62 16/20.07.43 z Omelanki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
163 Bober Ludwik 40 16/20.07.43 z Omelanki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
164 Brocka Stanisława 19 16/20.07.43 z kol.Hały w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
165 Brzozowska Rozalia 50 jej córka i zieć 16/20.07.43 z kol.Hutwin w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
166 Brzozowski Gracjan 60 16/20.07.43 z Siedliska w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
167 Brzozowska Filipina 55 żona Gracjana 16/20.07.43 z Siedliska w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
168 Brzozowski Piotr 18 syn Gracjana 16/20.07.43 z Siedliska w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
169 Chorążyczewski Antoni 25 16/20.07.43 z Huty Stepańskiej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
170 Chorążyczewska Apolonia 35 16/20.07.43 z Omelanki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
171 Chorążyczewski Bolesław 22 16/20.07.43 z Huty Stepańskiej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
172 Chorążyczewski Bronisław 55 16/20.07.43 z Omelanki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
173 Chorążyczewska Feliksa 32 16/20.07.43 z Omelanki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
174 Chorążyczewski Zygmunt 36 16/20.07.43 z Omelanki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
175 Czarnecka Janina 25 16/20.07.43 z kol.Hały w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
176 Czarnecki Edward 24 16/20.07.43 z kol.Hały w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
177 Czerski x x 16/20.07.43 z kol.Dworzec w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
178 Czerska Halina x 16/20.07.43 z kol.Dworzec w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
179 Dawidowicz Narcyz 83 16/20.07.43 z kol.Perełysianka w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
180 Dębski Jan 24 16/20.07.43 z kol.Kamionka Nowa w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
181 Dobrucki Kazimierz 19 16/20.07.43 z kol.Hały w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
182 Dziekańska Franciszka 40 16/20.07.43 z Wyrki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
183 Dziekański Franciszek 28 16/20.07.43 z Huty Stepańskiej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
184 Dziekański Wacław 19 16/20.07.43 z Wyrki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
185 Feliński Felicjan 25 16/20.07.43 z Wyrki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
186 Felińska Antonina 43 16/20.07.43 z Wyrki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
187 Felińska Janina 6 córka Antoniny 16/20.07.43 z Wyrki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
188 Felińska Leokadia 10 córka Antoniny 16/20.07.43 z Wyrki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
189 Felińska Wanda 12 córka Antoniny 16/20.07.43 z Wyrki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
190 Garbowska Rozalia 70 16/20.07.43 z Huty Stepańskiej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
191 Jamorowski Matrian 60 16/20.07.43 z kol.Huta Mydzka w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
192 Janicki Cyprian 32 16/20.07.43 z Siedliska w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
193 Janicki Józef 50 16/20.07.43 z Siedliska w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
194 Janicka Dioniza 35 żona Józefa 16/20.07.43 z Siedliska w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
195 Janicki Bronisław 29 16/20.07.43 z kol.Tur w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
196 Jarecka Władysława 20 16/20.07.43 z Huta Mydzka w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
197 Jaskółowska Zofia 35 16/20.07.43 z kol.Hutwin w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
198 Jaskółowski Franciszek 12 16/20.07.43 z kol.Hutwin w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
199 Jucewicz Leopojd 40 16/20.07.43 z kol.Soszniki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
200 Jurek Jadwiga 30 16/20.07.43 z kol.Ledno w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
201 Jurewicz Aniela 35 16/20.07.43 z Kamionki Starej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
202 Jurewicz Piotr 36 16/20.07.43 z Kamionki Starej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
203 Kępa Wacław 20 16/20.07.43 z Mielnicy Małej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
204 Kobylański Teofil x 16/20.07.43 z kol.Temne w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
205 Kołodyńska Jadwiga 21 z d.Basińska 16/20.07.43 z Kamionki Starej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
206 Kołodyńska Magdalena 60 16/20.07.43 z Kamionki Starej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
207 Kołodyński Franciszek x 16/20.07.43 z kol.Wyrobki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
208 Kołodynski Władysław 22 16/20.07.43 z Kamionki Starej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
209 Konopacki Adam 75 16/20.07.43 z kol.Podsielcze w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
210 Konopacki Antoni 67 16/20.07.43 z kol.Podsielcze w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
211 Konwerska Janina 18 16/20.07.43 z Huty Stepańskiej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
212 Konwerska Wanda 16 16/20.07.43 z Huty Stepańskiej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
213 Kopij Felicjan 69 16/20.07.43 z kol.Wilcze w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
214 Kopij Rozalia 60 16/20.07.43 z kol.Ostrówki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
215 Korkus Stanisława 30 w ciaży oraz 2 dzieci 16/20.07.43 z Omelanki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
216 Kotwinski Kazimierz 43 16/20.07.43 ze Stepania w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
217 Kownacka Leokadia 25 16/20.07.43 z Huty Stepańskiej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
218 Kownacki x x syn Leokadii 16/20.07.43 z Huty Stepańskiej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
219 Krasinkiewicz x x oraz dwoje dzieci 16/20.07.43 z Siedliska w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
220 Krasinkiewicz Stanisław 35 16/20.07.43 z Wyrki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
221 Krawczynski Franciszek 72 16/20.07.43 z Huty Stepańskiej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
222 Krawczynska x 65 żona Franciszka 16/20.07.43 z Huty Stepańskiej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
223 Krowicki Michał 55 z wnukiem lat 13 16/20.07.43 z kol.Podsielcze w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
224 Kuczynska Michalina 70 znachorka "Babcia" 16/20.07.43 z Huty Stepańskiej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
225 Libera Antoni 38 16/20.07.43 z Wyrki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
226 Libera Narcyza 34 żona Antoniego 16/20.07.43 z Wyrki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
227 Libera Józef 65 16/20.07.43 z Wyrki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
228 Libera Józef 40 syn Hieronima 16/20.07.43 z Huty Stepańskiej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
229 Libner Edward 4 16/20.07.43 z kol.Borek w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
230 Libner Teresa 6 16/20.07.43 z kol.Borek w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
231 Lipiński Dionizy 65 16/20.07.43 z Huty Stepańskiej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
232 Lipiński Jan 50 16/20.07.43 z Wyrki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
233 Łopacińska Stefania x 16/20.07.43 z kol.Kamionka Nowa w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
234 Madoń Aleksander 40 16/20.07.43 z kol.Tur w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
235 Madoń Julia 36 ż. Aleksandra / 5 dzieci 16/20.07.43 z kol.Tur w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
236 Markiewicz Maria 40 ż. Franciszka/ 5 dzieci 16/20.07.43 z kol.Tur w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
237 Maszkowska x 99 matka gajowego 16/20.07.43 z Mielnicy Wielkiej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
238 Maszkowski Stanisław 45 16/20.07.43 z Wyrki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
239 Matusiak Józefa 70 16/20.07.43 z kol.Ledne w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
240 Michniewicz jan 40 16/20.07.43 z Wyrki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
21 Milewicz Antonina 70 16/20.07.43 z kol.Tur w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
242 Milewicz x x dwoje małych dzieci 16/20.07.43 z kol.Tur w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
243 Milewicz Franciszek 70 16/20.07.43 z kol.Hały w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
244 Milewicz Józef 25 16/20.07.43 z kol.Hały w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
245 Milewicz Władysław 26 16/20.07.43 z kol.Hały w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
246 Mirek Leopold 37 16/20.07.43 z Huty Stepańskiej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
247 Miszkiewicz Malwina 60 16/20.07.43 z kol.Hały w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
248 Miszkiewicz Karol x 16/20.07.43 z kol.Wyrobki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
249 Miszkiewicz Weronika 30 16/20.07.43 z Omelanki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
250 Mydlarscy x x małżeństwo 16/20.07.43 z Mielnicy Małej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
251 Naumowicz Adam 62 16/20.07.43 z Huty Stepańskiej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
252 Onuchowska Franciszka 40 16/20.07.43 z Siedliska w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
253 Onuchowski Antoni 80 16/20.07.43 z Siedliska w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
254 Onuchowski Jan 50 16/20.07.43 z Siedliska w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
255 Onuchowska Maria 40 żona Jana 16/20.07.43 z Siedliska w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
256 Onuchowscy x x 2 dzieci Mieczysława 16/20.07.43 z Siedliska w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
257 Ostrowska Helena 20 16/20.07.43 z Huty Stepańskiej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
258 Petka Stefan 38 16/20.07.43 z kol.Soszniki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
259 Pietrołaj Bronisław 43 16/20.07.43 z Wyrki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
260 Prymas Antoni 20 16/20.07.43 z kol.Ledne w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
261 Prymas Franciszek 19 16/20.07.43 z kol.Ledne w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
262 Prymas Władysław 18 16/20.07.43 z kol.Ledne w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
263 Przybył Wiktoria 65 16/20.07.43 z kol.Ledne w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
264 Przybył Konstanty 20 16/20.07.43 z kol.Ledne w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
265 Przybył Jerzy 18 16/20.07.43 z kol.Ledne w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
266 Popławski Leon 16/20.07.43 z Huty Stepańskiej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
267 Przygodzinska Stefania 16 16/20.07.43 z kol.Tur w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
268 Rudnicki Antoni 28 16/20.07.43 z kol.Podsielcze w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
269 Rudnicka Paulina 25 żona Antoniego 16/20.07.43 z kol.Podsielcze w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
270 Rudnicki Czesław 3 syn Antoniego 16/20.07.43 z kol.Podsielcze w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
271 Rudnicki Symforian 60 16/20.07.43 z Kamionki Starej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
272 Rusiński Jan 60 16/20.07.43 z Siedliska w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
273 Rusińska Helena 50 żona Jana 16/20.07.43 z Siedliska w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
274 Rusiński Czesław 16 syn Jana 16/20.07.43 z Siedliska w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
275 Rusiński Konstanty 15 syn Jana 16/20.07.43 z Siedliska w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
276 Rusiński Szczepan 25 syn Jana 16/20.07.43 z Siedliska w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
277 Sawicka Anna 70 16/20.07.43 z kol.Borek w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
278 Sawicki Alojzy 68 16/20.07.43 z Huty Stepańskiej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
279 Sawicka Elżbieta 65 żona Alojzego 16/20.07.43 z Huty Stepańskiej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
280 Sawicka Emilia 73 wdowa po Klemensie 16/20.07.43 z Huty Stepańskiej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
281 Sawicki Antoni 66 16/20.07.43 z Huty Stepańskiej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
282 Sawicki Dominik 50 16/20.07.43 z Siedliska w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
283 Sawicka Franciszka 45 żona Dominika 16/20.07.43 z Siedliska w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
284 Sawicki Piotr 72 " Dolar" 16/20.07.43 z Huty Stepańskiej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
285 Serafin Jan 66 16/20.07.43 z kol.Hały w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
286 Serbin Stefan 50 16/20.07.43 z Mielnicy Wielkiej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
287 Skrzybalska Genowefa 24 16/20.07.43 z kol.Borek w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
288 Skrzybalski Ludwik 1 syn Genowefy 16/20.07.43 z kol.Borek w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
289 Skrzybelska Józefa 68 16/20.07.43 z kol.Borek w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
290 Słojewska Marcelina 35 16/20.07.43 z kol.Borek w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
291 Snarska Wincentyna 25 16/20.07.43 z Huty Stepańskiej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
292 Snarska Romualda 5 córka Wincentyny 16/20.07.43 z Huty Stepańskiej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
293 Sulikowska Felicjan 64 16/20.07.43 z Siedliska w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
294 Sulikowska Tekla 74 16/20.07.43 z kol.Ozgowo w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
285 Sulikowska Anastazja 48 żona Grzegorza 16/20.07.43 z kol.Podsielcze w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
296 Sulikowska Józefa 16 córka Anastazji 16/20.07.43 z kol.Podsielcze w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
297 Sulikowski Józef 14 syn Anastazji 16/20.07.43 z kol.Podsielcze w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
298 Sulikowski Marceli 12 syn Anastazji 16/20.07.43 z kol.Podsielcze w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
299 Sulikowska Malwina 7 córka Anastazji 16/20.07.43 z kol.Podsielcze w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
300 Sulikowska Janina 3 córka Anastazji 16/20.07.43 z kol.Podsielcze w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
301 Sulikowska Danuta 1 córka Anastazji 16/20.07.43 z kol.Podsielcze w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
302 Sulikowski Bolesław 80 16/20.07.43 z Siedliska w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
303 Sulikowski Jan 25 16/20.07.43 z Siedliska w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
304 Sulikowski Łucjan 40 16/20.07.43 z Siedliska w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
305 Sulikowski Stanisław 4 16/20.07.43 z Wyrki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
306 Szabelski Piotr 16/20.07.43 z kol.Kamionka Nowa w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
307 Szarabar Jan 48 16/20.07.43 z kol.Hały w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
308 Szarabar Maria 30 16/20.07.43 z kol.Hały w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
309 Szurgot Helena 60 16/20.07.43 z Kamionki Starej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
310 Śliwinski Marian 64 16/20.07.43 zkol.Hały w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
311 Śliwinski Jan 70 16/20.07.43 z kol.Hały w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
312 Śliwinski Hieronim 75 16/20.07.43 z kol.Hały w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
313 Tereszewski Jan 74 16/20.07.43 z kol.Soszniki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
314 Wawrzynowicz Dioniza 38 16/20.07.43 z Wyrki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
315 Wawrzynowicz Jan 55 16/20.07.43 z Wyrki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
316 Wawrzynowicz Leon 37 16/20.07.43 z Wyrki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
317 Wawrzynowicz Piotr 44 16/20.07.43 z Wyrki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
318 Wereszko Anna 39 16/20.07.43 z kol.Soszniki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
319 Wereszko Jerzy 21 16/20.07.43 z kol.Soszniki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
320 Wereszko Adam 19 16/20.07.43 z kol.Soszniki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
321 Wiatr Stanisław 26 16/20.07.43 z Huty Stepańskiej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
322 Wołoszczyński Antoni 36 16/20.07.43 z Huty Stepańskiej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
323 Wołoszczyński Gracjan 72 16/20.07.43 z Huty Stepańskiej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
324 Zabłocka Helena 21 16/20.07.43 z Huty Stepańskiej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
325 Zabłocka Petronela 36 16/20.07.43 z kol.Soszniki w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
326 Zabłocki Jan x 16/20.07.43 z Siedliska w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
327 Zaremba Genowefa 25 jej matka i 3 dzieci 16/20.07.43 z Mielnicy Małej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
328 Zielińscy xx xx małzeństwo 16/20.07.43 z Mielnicy Małej w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
329 Jaworski Józef 20 16/20.07.43 z kol.Marianówka w trakcie ucieczki z miejsca zamieszkania
330 Chudaszek Józef 6 30/31.07.43 z Huty Stepańskiej w rejonie Antonówki
331 Lipinska Czesława 21 z d. Libera 30/31.07.43 z Huty Stepańskiej w rejonie Antonówki
332 Romanówna Janina 19 " Niunia" 30/31.07.43 z Huty Stepańskiej w rejonie Antonówki
333 Sawicka Elżbieta 53 wdowa po Piotrze 30/31.07.43 z Huty Stepańskiej w rejonie Antonówki
334 Sawicka Franciszka 20 córka.Elzbiety 30/31.07.43 z Huty Stepańskiej w rejonie Antonówki
335 Zalewa Genowefa 32 z d. Libner /ż. gajowego 30/31.07.43 z Butejek w rejonie Antonówki
336 Czarnecki Bronisław 68 30/31.07.43 z Huty Stepańskiej w rejonie Antonówki
337 Kacprowski Władysław 31 30/31.07.43 z kol.Ledne w rejonie Antonówki
338 Kacprowski Jan 8 syn Władysława 30/31.07.43 z kol.Ledne w rejonie Antonówki
339 Kacprowski Maciej 5 syn Władysława 30/31.07.43 z kol.Ledne w rejonie Antonówki
340 Cierlicka x 55 30/31.07.43 z kol.Ledne w rejonie Antonówki
341 Cierlicki Józef 20 30/31.07.43 z kol. Ledne w rejonie Antonówki
342 Basińska Anastazja 28 07/10.43 z kol.Ozgowo okoliczne lasy
343 Basińska Janina 13 córka Anastazji 07/10.43 z kol.Ozgowo okoliczne lasy
345 Basiński Bolesław 10 syn Anastazji 07/10.43 z kol.Ozgowo okoliczne lasy
346 Basiński Anastazy 35 07/10.43 z kol.Ozgowo okoliczne lasy
347 Basiński Jan 65 syn Feliksa 07/10.43 z kol.Ozgowo okoliczne lasy
348 Basiński Ksawery 68 07/10.43 z kol.Ozgowo okoliczne lasy
349 Bielski x 60 07/10.43 z kol.Ozgowo okoliczne lasy
350 Grochowski Władysław 3 07/10.43 z kol.Ozgowo okoliczne lasy
351 Karpicka Anastazja 42 07/10.43 z kol.Ozgowo okoliczne lasy
352 Karpicka Maria 70 07/10.43 z kol.Ozgowo okoliczne lasy
353 Karpicki Antoni 48 07/10.43 z kol.Ozgowo okoliczne lasy
354 Karpicki Stanisław 23 07/10.43 z kol.Ozgowo okoliczne lasy
355 Sulikowska Elżbieta 30 07/10.43 z kol.Ozgowo okoliczne lasy
356 Sulikowska x 6 m 07/10.43 z kol.Ozgowo okoliczne lasy
357 Sulikowska Feliksa 60 07/10.43 z kol.Ozgowo okoliczne lasy
358 Sulikowski Hipolit 60 07/10.43 z kol.Ozgowo okoliczne lasy
359 Sulikowski Stanisław 25 07/10.43 z kol.Ozgowo okoliczne lasy
360 Sulikowski Zenon 27 07/10.43 z kol.Ozgowo okoliczne lasy
361 Szeciakowie xx xx małżenstwo 07/10.43 z Huty Stepańskiej okoliczne lasy
362 Kobylański Cezary 40 07/10.43 z kol.Podsielecze okoliczne lasy
363 Kobylańska Malwina 36 żona Cezarego 07/10.43 z kol.Podsielecze okoliczne lasy
364 Kobylańska Katarzyna 12 córka Cezarego 07/10.43 z kol.Podsielecze okoliczne lasy
365 Kobylańska Stefania 10 córka Cezarego 07/10.43 z kol.Podsielecze okoliczne lasy
366 Kobylański Marceli 8 syn Cezarego 07/10.43 z kol.Podsielecze okoliczne lasy
367 Kobylański Roman 6 syn Cezarego 07/10.43 z kol.Podsielecze okoliczne lasy
368 Kobylański Mieczysław 4 syn Cezarego 07/10.43 z kol.Podsielecze okoliczne lasy
369 Kobylański Stanisław 1,5 syn Cezarego 07/10.43 z kol.Podsielecze okoliczne lasy
370 Kobylański Hipolit 70 07/10.43 z kol.Podsielecze okoliczne lasy
371 Kubicz Józef 65 07/10.43 z Mielnicy Wielkiej okoliczne lasy
372 Libner Bronisław 42 07/10.43 z kol.Romaszkowo okoliczne lasy
373 Libner Sabina 33 druga żona Bronisława i jej dziecko 07/10.43 z kol.Romaszkowo okoliczne lasy
374 Libner Tadeusz 8 syn Bronisława 07/10.43 z kol.Romaszkowo okoliczne lasy
375 Libner Marcelina 10 córka Bronisława 07/10.43 z kol.Romaszkowo okoliczne lasy
376 Libner Halina 7 córka Bronisława 07/10.43 z kol.Romaszkowo okoliczne lasy
377 Matuszek x x leśniczy 07/10.43 z kol.Romaszkowo okoliczne lasy
378 Matuszek Weronika x trójka dzieci 07/10.43 z lasów koło Mydzka okoliczne lasy
379 Chomicz Antoni 32 07/10.43 z Huty Stepańskiej pod Sarnami


źródło: Czesław Piotrowski - "Krwawe żniwa za Styrem, Horyniem i Słuczą".
Iwona
Kreator Forum
Kreator Forum
Lokalizacja: Łódź
Medale: 2
Nazwiska, książki (1) Twórca indeksów (1)
Imię i nazwisko: Iwona Laptaszynska

Powrót do Zbiory nazwisk, listy osób