9669. Kapuściński h.Odrowąż

Bardzo proszę:
Jest to dział encyklopedyczny - więc NIE PROWADZIMY TU ROZMOW, NIE SZUKAMY PRZODKOW, INFORMACJI, KONTAKTOW - tu gromadzimy informacje, piszemy encyklopedycznie, ogólnie, bezosobowo. Każdy kto będzie zainteresowany umieszczoną przez Ciebie notą, sam widzi że interesujesz się rodziną, osobą, na pewno więc dopisze jeśli coś wie, lub się skontaktuje z Tobą. Jeśli chcesz poinformować że "szukasz..." napisz to w dziale ogłoszeń!

Jak pisać tutaj? - reguły, porady

Kapuściński h.Odrowąż

Postprzez jerzy » 31.05.2010

KAPUŚCIŃSKI h. ODROWĄŻ. W ziemi chełmskiej. Paweł 1708 r. ożeniony z Anną Brodowską, wdową po Krzysztofie Komorowskim. Aleksander, dziekan leśniowiecki, pleban starohrodzki, wylegitymowany w Galicyi 1783 r. Jan i Wojciech, synowie Marcina, zapisani do ksiąg szlachty gub. kowieńskiej 1804 r.
Maciej, ur. 1811 r. w m. Czeladzi, ukończył studya w Uniwersytecie wrocławskim 1836 r.; z żony Izabeli Dobrowolskiej pozostawił córkę Jadwigę, ur. 1841 r. w Środzie. Regina, dziedziczka dóbr Łęka, w pow. olkuskim 1858 r.

KAPUŚCIŃSKI. Jan, właściciel części Lubaczowa, żonaty z Maryanną Chołodecką 1820 r. Po Mateuszu, synu Antoniego, synowie: Mateusz, Józef z synem Adamem i tego syn Antoni, Adam z synami: Julianem, po którym synowie, Franciszek i Michał, Ignacym, Konstantym, Piotrem i Ale¬ksandrem, oraz Antoni z synami, Kajetanem i Józefem i tego drugiego syn Józef z synami: Andrzejem, Piotrem i Antonim wylegitymowani w Cesarstwie i zapisani do ksiąg szlachty gub. kowieńskiej 1850—1865 r. Piotr, syn Piotra, urzędnik Komisyi Sprawiedliwości w Królestwie 1866 r.
http://www.wbc.poznan.pl/dlibra/
Herbarz Seweryna Uruskiego
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 3
Twórca indeksów (3)

Powrót do K____