2434. Wołodkowicz Józef

Bardzo proszę:
Jest to dział encyklopedyczny - więc NIE PROWADZIMY TU ROZMOW, NIE SZUKAMY PRZODKOW, INFORMACJI, KONTAKTOW - tu gromadzimy informacje, piszemy encyklopedycznie, ogólnie, bezosobowo. Każdy kto będzie zainteresowany umieszczoną przez Ciebie notą, sam widzi że interesujesz się rodziną, osobą, na pewno więc dopisze jeśli coś wie, lub się skontaktuje z Tobą. Jeśli chcesz poinformować że "szukasz..." napisz to w dziale ogłoszeń!

Jak pisać tutaj? - reguły, porady

Wołodkowicz Józef

Postprzez wanka » 21.02.2009

Wołodkowicz Józef ur. 1804 roku
(syn Wincentego ze Starego i Krasnego Sioła, podkomorzego wilejskiego, marszałka Borysowskiego 1801-1804 i zmarł 1864 r Wincenty Jadwigi z hr. Tyszkiewiczow hr. Leliwa starościanki wielatyckiej; wnuk 1790 Michala starosty kajeńskiego i zmarł 16 grudnia 1811 roku Katarzyny z Galimskich, h. Rawicz; prawnuk Katarzyny z Wilżynek Horodniczego i wojskiego mińskiego i Petroneli z Kieżgajłów- Zawiszów h. Łabędź- praprawnuk zmarły 4 grudnia 1716 Marcina Kazimierza z Nowodwor, pisarza ziemskiego mińskiego i Katarzyny z Ostrowickich h.Baybuza) właściciel dóbr Sołomereczów guberni mińskiej, Słobódka w pow. Borysowskim a Smolańce w powiecie lipowskim,
zaślubił Zofię z Niemirowiczów Szczytow h. Jastrzębiec umarł 1880, córkę Michała z Wierzchowa i Antoniny z Piotrowskich.

http://mbc.malopolska.pl/dlibra/doccont ... 7&dirids=1
Rocznik Szlachty Polskiej II Jerzy Sewer hr. Dunin Borkowski 1883 Lwów
Avatar użytkownika
wanka
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 5
Pomoc techniczna (1) Wybitna informacja (2) Twórca indeksów (1)

Powrót do W____