22243. Poproś redaktora o pomoc

Noty informacyjne o redaktorach - można zadawać im pytania (nawet bez rejestracji na forum)
PYTANIA, ROZMOWY - użyj "odpowiedz" lub zaloguj się i wyślij wiadomość prywatną.

Redaktorów prosimy o krótkie notki biograficzne. Link do swojego wątku można umieszczać np. pod zdjęciami w Archiwum.

Odpowiadać można również ANONIMOWO ! - Trzeba tylko dodać kod z obrazka. Anonimowe tworzenie nowych wątków niemożliwe. Dział jest moderowany - posty pojawią się po akceptacji moderatorów.

Poproś redaktora o pomoc

Postprzez Marcin » 07.12.2013

Tutaj możesz napisać jeśli potrzebujesz pomocy technicznej lub merytorycznej przy pisaniu tematów ogólnych - takich służących innym. Redaktorzy proszeni są o obserwowanie tego wątku, więc zawsze ktoś się odezwie.

Jeśli chcesz napisać artykuł i chcesz to zrobić dobrze, jeśli chcesz napisać taki artykuł żeby zostać redaktorem, jeśli chcesz poznać różne sprytne sztuczki i tricki - poproś tutaj o pomoc - wskaż wątek w którym potrzebujesz pomocy, oceny.

Czekamy na pytania :ryby
"Ateizm - to uparta wiara w bezsensowność wierzenia"
Avatar użytkownika
Marcin
Administrator
Administrator
Lokalizacja: Kraków
Medale: 1
Pomoc techniczna (1)
Imię i nazwisko: Marcin Niewalda

Proszę o pomoc w sprawie załączników

Postprzez ewa1953 » 05.06.2016

Witam Państwa

Mam problem z zamieszczeniem załącznika do mojej prośby o tłumaczenie z j. rosyjskiego gdyż przy kazdej próbie uzyskuje odpowiedż ze załącznik jest za ... szeroki ?? Nie bardzo tego rozumiem gdyż jestem już "starszą panią" i techniczna strona komputeryzacji jest dla mnie zbyt skomplikowana a nie mam kogo ( z młodszego pokolenia ) prosic o pomoc. Czy mogła bym w jakiś inny sposób wysłać do Państwa treść dokumentów o których przetłumaczenie mi chodzi ?? Mam je zachowane w komputerze , mam możliwośc wydrukowania a także bez problemów mogę "załączyć" do zwykłego maila uzywanego w korespondencji. Może istniała by możliwośc wysłania kopii tych dokumentów a Państwo sami zamieścili by je na forum w moim imieniu ?? Bardzo prosze o pomoc gdyż zależy mi na uzyskaniu jak najwiekszej ilości wiadomości o moich przodkach a mam z tym trudności gdyż w chwili obecnej nie mieszkam w Polsce

Z góry serdecznie dziękuje i czekam na odpowiedż Ewa Tokarski ( Toczyłowska)
Avatar użytkownika
ewa1953
Aktywny
Aktywny

Re: Poproś redaktora o pomoc

Postprzez Marcin » 01.08.2019

Widocznie plik jest bardzo duży. Obecnie zwiększyliśmy limity do wysyłanych załączników, ale i tak plik powinien mieć mniej ni 2MB. Niestety z naszej strony też jest taki sam limit i nie będziemy w stanie go ominąć, więc wysłanie do nas niewiele pomoże. W internecie są dostępne strony gdzie można dokonać "online" zmniejszenia rozmiaru pliku. Wysyła się tam plik i pobiera zmniejszony.
"Ateizm - to uparta wiara w bezsensowność wierzenia"
Avatar użytkownika
Marcin
Administrator
Administrator
Lokalizacja: Kraków
Medale: 1
Pomoc techniczna (1)
Imię i nazwisko: Marcin Niewalda


Powrót do Redaktorzy - who is who