Wprowadź informacje potrzebne do rejestracji
Wymagane informacje
Użytkownik
Hasło
Powtórz hasło
E-mail
Informacje dodatkowe
Miejsce
Strona www
Kolekcjonuję zdjęcia:
Reperezentuję instytucje (związane z historią, genealogią, fotografią, Kresami...):
Więcej o sobie, poszukiwania, profil na forum, awatar i in. (uzyj bb-code)
Warunki rejestracji
Redakcja Dynamicznego Herbarza Rodzin Polskich dokłada wszelkich starań by usuwać lub zmieniać publikowane przez użytkowników treści ogólnie przyjęte za obraźliwe, obsceniczne, lub łamiące prawo w jakikolwiek sposób, jest jednak niemożliwe by przejrzeć każdy post i potwierdzić legalność każdego zdjęcia. Dlatego musisz zobowiązać się, że wszelkie opinie, materiały i komentarze jakie zamieścisz na stronach serwisu reprezentują wyłącznie Twoje poglądy, a nie poglądy osób zarządzających serwisem, a także że będziesz przestrzegać prawa, w szczególności prawa autorskiego.

Niniejszym zobowiązujesz się, by nie zamieszczać na stronach serwisu Genealogia Polaków - Geleria materiałów obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, pornograficznych, nawołujących do użycia przemocy, stanowiących zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego, oraz innych materiałów, których przedstawienie na stronach serwisu mogłoby stanowić złamanie obowiązującego prawa. Przyjmujesz do wiadomości, że administrator lub moderatorzy serwisu Genealogia Polaków - Geleria mają prawo do edycji i usuwania dowolnych zamieszczonych przez Ciebie treści niezgodnych z tym regulaminem. Jako użytkownik serwisu zgadzasz się na przechowywanie informacji niezbędnych do obsługi Twojego konta w bazie danych serwisu, oraz otrzymujesz prawo do ich modyfikacji oraz usunięcia w dowolnej chwili. W tym celu należy osobiście zmodyfikuować lub usunąć profil, lub w razie niemożliwości skontaktować się z redakcją Herbarza. Informacje te nie będą przekazywane osobom trzecim bez Twojej zgody, jednakże administratorzy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za kradzież tych informacji w wypadku działań osób nieuprawnionych.

Serwis Genealogia Polaków - Geleria używa plików cookie do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Służą one jedynie do poprawienia komfortu przeglądania zawartości serwisu. Twój adres e-mail jest używany jedynie do wysyłania potwierdzeń dotyczących rejestracji w serwisie.

Kliknięcie znajdującego się poniżej przycisku 'Zgadzam się' oznacza zgodę na przedstawiony wyżej regulamin serwisu.


Potwierdzenie 
Top of Page