Aktualności

Nowe materiały promujące historię Polski na Kresach


27 czerwca 2016

Prezentujemy kolejną porcję materiałów promocyjnych, „cegiełek”, które zamierzamy wysyłać na Kresy do Towarzystw Polskich. Materiały są tak opracowane, ale były przydatne i zawierały elementy związane z historią, tożsamością i kulturą. Wykonane są z największą starannością.

Można zamówić wysyłkę takich pakietów dla dowolnego wybranego przez siebie miejsca. Jak to działa? Zamawiasz pakiet, a my wysyłamy go pod wskazany adres towarzystwa polskiego, parafii, rozgłośni polskiej, redakcji czy nawet osób prywatnych zaangażowanych w pracę z historią Polski. Miejsca te mogą znajdować się na Kresach ale też gdziekolwiek na świecie. Do wysyłki może (ale nie musi) być dołączona informacja o darczyńcy który ufundował pakiet.

Zakładki do książek zawierają stare ryciny, portrety ciekawych Polaków, lub zdjęcia ważnych dla Polaków miejsc, cytat z literatury, czasem jakąś informację historyczną. W przygotowaniu kolejne wzory i inne formy (magneay, notatniki itp)

Całość można zrealizować przez stronę Darowizny

Automatical translation (Google)

Polish Polish English English French French German German Italian Italian Russian Russian Spanish Spanish Ukrainian Ukrainian

Słowa kluczowe:
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wp-puzzle.com logo