Aktualności

Spotkanie Fundacji u Arcybiskupa Jędraszewskiego


13 marca 2018

9 marca 2018 Przedstawiciele Fundacji  zostali zaproszeni na Audiencję u Księdza Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, Metropolity Krakowskiego.  Przemiła atmosfera, pełna była wspomnień o korzeniach rodzinnych i planach na przyszłość. Z ramienia Fundacji został przedstawiony raport za rok 2017.

Ksiądz Metropolita po wysłuchaniu informacji na temat prowadzonych starań związanych z odtwarzaniem tożsamości Rzeczypospolitej, dziękował bardzo wszystkim angażującym się w prace i wielokrotnie podkreślał że to ważne działania. Spotkanie trwało 2 razy dłużej niż było planowane.

Na spotkaniu byli obecni Barbara Woyna-Orlewicz Piotr Strzetelski Jurek Rajpolt Mary Niewalda i prezes Marcin Niewalda. Ksiądz arcybiskup otrzymał od Fundacji prezent – oryginał listu pasterskiego z 1809 roku arcb. Gorzeńskiego (również metropolity poznańskiego). Na spotkaniu Fundacja została pochwalona za dobry kierunek prowadzonych działań i zostało udzielone błogosławieństwo dla dalszych prac.

Automatical translation (Google)

Polish Polish English English French French German German Italian Italian Russian Russian Spanish Spanish Ukrainian Ukrainian

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

wp-puzzle.com logo