Aktualności

Spotkanie Fundacji u Arcybiskupa Jędraszewskiego


13 marca 2018

9 marca 2018 Przedstawiciele Fundacji  zostali zaproszeni na Audiencję u Księdza Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, Metropolity Krakowskiego.  Przemiła atmosfera, pełna była wspomnień o korzeniach rodzinnych i planach na przyszłość. Z ramienia Fundacji został przedstawiony raport za rok 2017.

Ksiądz Metropolita po wysłuchaniu informacji na temat prowadzonych starań związanych z odtwarzaniem tożsamości Rzeczypospolitej, dziękował bardzo wszystkim angażującym się w prace i wielokrotnie podkreślał że to ważne działania. Spotkanie trwało 2 razy dłużej niż było planowane.

Na spotkaniu byli obecni Barbara Woyna-Orlewicz Piotr Strzetelski Jurek Rajpolt Mary Niewalda i prezes Marcin Niewalda. Ksiądz arcybiskup otrzymał od Fundacji prezent – oryginał listu pasterskiego z 1809 roku arcb. Gorzeńskiego (również metropolity poznańskiego). Na spotkaniu Fundacja została pochwalona za dobry kierunek prowadzonych działań i zostało udzielone błogosławieństwo dla dalszych prac.

Automatical translation (Google)

Polish Polish English English French French German German Italian Italian Russian Russian Spanish Spanish Ukrainian Ukrainian

Słowa kluczowe:
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

wp-puzzle.com logo