Aktualności

Spotkanie z ministrem Mazurkiem


16 grudnia 2020

14.grudnia 2020 odbyło się spotkanie spotkanie online przedstawicieli naszej fundacji z ministrem Piotrem Mazurkiem – sekretarzem stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, pełnomocnikiem rządu ds. polityki młodzieżowej i spraw Pożytku Publicznego. Spotkanie zorganizowała pani poseł Elżbieta Duda. Treścią było przedstawienie nowych propozycji programowych i rozwiązań strukturalnych w zakresie wspierania tzw „miękkiej edukacji”.
W spotkaniu ze strony fundacji uczestniczyli prezes Marcin Niewalda i Jerzy Rajpolt.

Spotkanie było niezwykle owocne. Dotyczyło głównie spraw w zakresie „edukacji miękkiej”, wspierania projektów historycznych, genealogicznych ale też wszelkich innych związanych z tożsamością, świadomością kulturową. To kolejny krok który wykonujemy na drodze poprawy warunków działania wszystkich organizacji pozarządowych , a także osób  osób indywidualnych, pasjonatów i społeczników, nie tylko z obszaru kraju ale także Polaków na Kresach i Polonii światowej.

Rozmowa miała miejsce w ciepłej przedświątecznej atmosferze. Jest kontynuacją serii spotkań z osobami ze sfery rządowej.

Automatical translation (Google)

Polish Polish English English French French German German Italian Italian Russian Russian Spanish Spanish Ukrainian Ukrainian

Słowa kluczowe:
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wp-puzzle.com logo