Witam
Gdyby ktoś z Szanownych Forumowiczów planował przeglądanie ksiąg w andrychowskiej parafii bardzo proszę o wcześniejszy kontakt na e-mail
plisst@poczta.onet.pl
Miałbym wielka prośbę.
Stefan
Gdyby ktoś z Szanownych Forumowiczów planował przeglądanie ksiąg w andrychowskiej parafii bardzo proszę o wcześniejszy kontakt na e-mail
plisst@poczta.onet.pl
Miałbym wielka prośbę.
Stefan