Portal w rozbudowie, prosimy o wsparcie.
Uratujmy wspólnie polską tożsamość i pamięć o naszych przodkach.
Zbiórka przez Pomagam.pl

Zarębscy z Ząbkowic koło Dąbrowy Górniczej

20.11.2010 20:39
Postów: 175
Rejestracja: 14.11.2010
Witam,

Poszukuję informacji na temat Zarębskich (Zarembskich) z Ząbkowic - dziś dzielnicy Dąbrowy Górniczej. Pochodził z tego miejsca mój pradziadek Franciszek Zarębski. W latach 20-tych XX wieku wyprowadził się stamtąd do Piotrkowa Trybunalskiego. Wiem z przekazów rodzinnych, że pozostało tam jeszcze jego rodzeństwo, które dało początek nowym liniom. Każda informacja na temat Zarębskich z Ząbkowic będzie dla mnie cenna. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Pozdrawiam.
20.11.2010 21:55
Postów: 163
Rejestracja: 21.09.2008
Witam,

Poszukuję informacji na temat Zarębskich (Zarembskich) z Ząbkowic - dziś dzielnicy Dąbrowy Górniczej. Pochodził z tego miejsca mój pradziadek Franciszek Zarębski. W latach 20-tych XX wieku wyprowadził się stamtąd do Piotrkowa Trybunalskiego. Wiem z przekazów rodzinnych, że pozostało tam jeszcze jego rodzeństwo, które dało początek nowym liniom. Każda informacja na temat Zarębskich z Ząbkowic będzie dla mnie cenna. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Pozdrawiam.


Pozdrawiam,
jest rodzina w Łodzi Mirosław Zarębski, prawdopodobnie właśnie z Piotrkowa Tryb[członek mojej dalszej rodziny}
Jan.
20.11.2010 22:10
Autor wątku
Postów: 175
Rejestracja: 14.11.2010
Dziękuję za informację.
Czy wie Pan może coś więcej o przodkach Pana Mirosława?

Pozdrawiam.
21.11.2010 12:02
Postów: 163
Rejestracja: 21.09.2008
Dziękuję za informację.
Czy wie Pan może coś więcej o przodkach Pana Mirosława?

Pozdrawiam.


Puszczę meila do niego z pytaniem na pewno zna swoich przodków!
Jan.
21.11.2010 18:59
Autor wątku
Postów: 175
Rejestracja: 14.11.2010
Dziękuję za chęć pomocy.
22.11.2010 21:41
Postów: 163
Rejestracja: 21.09.2008
Witam,

Poszukuję informacji na temat Zarębskich (Zarembskich) z Ząbkowic - dziś dzielnicy Dąbrowy Górniczej. Pochodził z tego miejsca mój pradziadek Franciszek Zarębski. W latach 20-tych XX wieku wyprowadził się stamtąd do Piotrkowa Trybunalskiego. Wiem z przekazów rodzinnych, że pozostało tam jeszcze jego rodzeństwo, które dało początek nowym liniom. Każda informacja na temat Zarębskich z Ząbkowic będzie dla mnie cenna. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Pozdrawiam.


Pozdrawiam,
jest rodzina w Łodzi Mirosław Zarębski, prawdopodobnie właśnie z Piotrkowa Tryb[członek mojej dalszej rodziny}

Jan.


Pozdrawiam,
podaję dane,z rodziny Zarębskich z Łodzi,którzy przybyli do Łodzi,w roku 1925r,z Oporowa.
Feliks Zarębski+Anna Piwecka
synowie,
Franciszek,Eugeniusz,Tadeusz.

Mirosław Zarębski,syn Eugeniusza
Jan.
22.11.2010 21:50
Autor wątku
Postów: 175
Rejestracja: 14.11.2010
Dziękuję serdecznie za informacje. To jest inna linia Zarębskich. Podczas moich poszukiwań nieraz się na nią natknąłem. Postaram się zrekonstruować i ją. Jeśli mi się uda coś więcej dodać do informacji, które dostałem od Pana to dam znać.

Pozdrawiam.
23.11.2010 12:28
Postów: 163
Rejestracja: 21.09.2008
Dziękuję serdecznie za informacje. To jest inna linia Zarębskich. Podczas moich poszukiwań nieraz się na nią natknąłem. Postaram się zrekonstruować i ją. Jeśli mi się uda coś więcej dodać do informacji, które dostałem od Pana to dam znać.

Pozdrawiam.


Pozdrawiam,
podaje meila do Mirosława:antos.mz.@wp.pl[mieszkają w Łodzi.]
Jan.
24.11.2010 00:51
Autor wątku
Postów: 175
Rejestracja: 14.11.2010
Dziękuję za adres mailowy. Na pewno się odezwę do Pana Mirosława. Może wspólnymi siłami dowiemy się więcej ciekawych informacji z przeszłości Zarębskich.

Pozdrawiam.
9.11.2011 11:09
Autor wątku
Postów: 175
Rejestracja: 14.11.2010
Niestety moje maile pozostały bez odzewu.

Odświeżam temat. Może obecnie ktoś z Szanownego Grona Forumowiczów natknął się na jakiś ślad moich przodków.