Witam Serdecznie , mam na imię Sławek mieszkam w trójmieście i poszukuje dziadka nazywał się Jan Dymowski pochodził z okolic Warszawy rocznik ok 1930 , w 1947 stacjonował w wojsku w koszarach w Gdańsku przy ul Słowackiego , tam też poznał moją babcię i może nie był nigdy świadomy że w wyniku tej znajomości urodziła się moja mama w 1948, wprawdzie babcia pisała listy ale bez odzewu . Babcia ukrywała długo te fakty dopiero teraz po jej śmierci staramy się odkryć tą zagadkę żeby odszukać dziadka . Mam tylko jedną fotkę którą przekazała babcia przed śmiercią jest rzeczywiście w mundurze co potwierdzało by ich znajomość podczas stacjonowania dziadka Jana w Gdańsku .
Jeżeli ktoś może cokolwiek wiedzieć lub pomóc proszę pisać , z góry dziękuje i pozdrawiam: Sławek
Jeżeli ktoś może cokolwiek wiedzieć lub pomóc proszę pisać , z góry dziękuje i pozdrawiam: Sławek