Portal w rozbudowie, prosimy o wsparcie.
Uratujmy wspólnie polską tożsamość i pamięć o naszych przodkach.
Zbiórka przez Pomagam.pl

NIELUB

10.10.2011 09:50
Postów: 2
Rejestracja: 10.10.2011
Witam

Jestem tutaj nowy i chcę poznać trochę faktów na temat rodziny NIELUB.
Piszę tutaj bo chcę rozwiać wszelkie wątpliwości jakie mam odnośnie mojego nazwiska.

Zaraził mnie mój brat - podobno Hipocentaur jest naszym herbem - nie wiem czy jemu wierzyć ale kontaktował się w tej sprawie z jakimś ( podobno mnichem ) , który odpisał iż pochodzimy z okolic Litwy bądź też Białorusi.

Jeśli ktoś by wiedział coś więcej bardzo proszę o wpis.
10.10.2011 10:38
Postów: 389
Rejestracja: 24.11.2010


http://pl.wikipedia.org/wiki/Hippocenta ... achecki%29

11.10.2011 08:49
Autor wątku
Postów: 2
Rejestracja: 10.10.2011
:witam

http://pl.wikipedia.org/wiki/Hippocenta ... achecki%29



Dzięki

A ktoś może wie więcej ????