Hej Hej !
Czy moze ktos mi pomoze ?
Ja bym chciala zalozyc drzewo rodowe, ale nie wiem gdzie szukac i co jest dostepne w Polsce (mieszkam w Danii)-
PPo stronie meza jestem w roku 1700 tu szukam w ksiegach koscielnych i wszystko jest dostepne.
A jak to jest w Polsce trzeba placic czy co ??? Mozna szukac samemu czy trzeba miec pomoc ???
Mirka
Czy moze ktos mi pomoze ?
Ja bym chciala zalozyc drzewo rodowe, ale nie wiem gdzie szukac i co jest dostepne w Polsce (mieszkam w Danii)-
PPo stronie meza jestem w roku 1700 tu szukam w ksiegach koscielnych i wszystko jest dostepne.
A jak to jest w Polsce trzeba placic czy co ??? Mozna szukac samemu czy trzeba miec pomoc ???
Mirka