Im dłużej zajmuję się tematem genealogii Rodziny Barciszewskich tym mniej jestem zdumiony, że na przestrzeni tak stosunkowo niewielu lat tak wiele informacji bezpowrotnie ubywa. Mój Pradziadek Eustachiusz zmarł w 1917 r a mój Ojciec Stanisław urodzony w 1896 r nie był w stanie NIC przekazać o Ojcu Eustachiusza. W pewnym stopniu losy mego ojca (jeńca wojennego w Rosji 1914-1918) pozwalają snuć domysły, że nie miał możliwości spotkać Eustachiusza itd, itp.
Śledząc informacje o np zgonach, zauważyłem, że na przełomie XIX i XX w wielu męskich B. zmarło w młodym wieku (słynna grypa hiszpanka), ALE jeśli mili Forumowicze macie możliwość coś wnieść także do mojej sprawy to wielkie dzięki.
Pozdrawiam Wszystkich Janusz Barciszewski
Śledząc informacje o np zgonach, zauważyłem, że na przełomie XIX i XX w wielu męskich B. zmarło w młodym wieku (słynna grypa hiszpanka), ALE jeśli mili Forumowicze macie możliwość coś wnieść także do mojej sprawy to wielkie dzięki.
Pozdrawiam Wszystkich Janusz Barciszewski
