Bardzo proszę o kontakt Pana Jana Ławickiego które zamieścił komentarz pod zdjęciem tablicy Ignacego Ławickiego /Zalesie/
Komentarz i zdjęcie tutaj
http://www.genealogia.okiem.pl/foto2/di ... play_media
Stefan
moj e-mail
plisst[małpa]poczta.onet.pl
Komentarz i zdjęcie tutaj
http://www.genealogia.okiem.pl/foto2/di ... play_media
Stefan
moj e-mail
plisst[małpa]poczta.onet.pl