Portal w rozbudowie, prosimy o wsparcie.
Uratujmy wspólnie polską tożsamość i pamięć o naszych przodkach.
Zbiórka przez Pomagam.pl

Ziemblewicz, Giecewicz

2.10.2012 11:37
Postów: 2
Rejestracja: 2.10.2012
Witam wszystkich, szukam informacji o rodzinie Ziemblewicz i Giecewicz (Gicewicz), urodzeni koło Wilna , pochodzący z Nowej Wilejki, po zakończeniu II wojny przesiedleni. Z góry dziekuję za wszelką pomoc. Pozdrawiam
26.05.2013 14:04
Postów: 1
Rejestracja: 26.05.2013
Moja rodzina Giecewicz mieszkała koło Grodna (Białoruś) . Większa część rodziny wyjechała po 2 wojnie światowej do Polski . Osiedliła się blisko Szczecina .
25.06.2016 20:31
Postów: 2
Rejestracja: 25.06.2016
Jeśli jesteś potomok Paweła Zemblewicz z Pabrodzi witaju
Jestem syn brata Paweła Zemblewicz .Ne muwi po polski i używam tłumacza Google.
Kontaktny języka litewskij i rosijskij.Do widzenia.
Pranas
26.06.2016 13:08
Autor wątku
Postów: 2
Rejestracja: 2.10.2012
Witaj, Paweł to prawdopodobnie brat mojego dziadka Stanisława
3.07.2016 10:24
Postów: 2
Rejestracja: 25.06.2016
Witaj, Paweł to prawdopodobnie brat mojego dziadka Stanisława


Turiu duomenų apie Ziemblevskius- Ziemblevičius Zemlevičius ,jų geneologiją. Jei norite informacijos tikslinga pereiti prie tiesioginių kontaktų
Pranas
29.10.2016 19:01
Postów: 1
Rejestracja: 29.10.2016
Moja prababcia pochodziła z miejscowości Miletany gromada orany powiat olita województwo Wileńskie z domu Bartoszewicz pradziadek Piotr Gicewicz i Wiktoria Gicewicz . Prababci mama z domu Orłowska Stefania. Pozostała rodzina Jadwiga Gicewicz oraz pradziadka dzieci Stanisław który był Milicjantem we Wilnie. pozostała Jadzi córka która mieszka na wilenszczyżnie. Rodzina która wyjechała do polski to Wiktoria Czesław Kazimierz Stefania i Wandalin. Obecnie żyją w Polsce ich dzieci i wnuki.
26.09.2017 23:48
Postów: 2
Rejestracja: 26.09.2017
Witam. Jestem prawnukiem Wiktorii Gicewicz.
26.09.2017 23:51
Postów: 2
Rejestracja: 26.09.2017
Witam. Wiktoria Gicewicz to moja prababcia.
12.01.2020 19:52
Postów: 1
Rejestracja: 12.01.2020
Witam, ja mam na nazwisko Ziemblewicz, miałem pra dziadka Stanisława, więc anakold chyba się znamy
20.01.2021 18:35
Postów: 1
Rejestracja: 17.01.2021
Dzień dobry,
jestem zdaje się spokrewniona z Wami daleko. Giecewiczowie z mojej linii (ze Skidla, pow. Grodzieński):
Teofila, Feliksa, Wacław, Stanisław, Wincenty i Helena, Paweł Giecewicz (?)
Gdzieś tu powinna być Jadwiga z.d. Giecewicz.
Czy coś Wam wiadomo na temat powyższych osób?
Od końca XIX wieku w Wilnie (Nowa Wilejka, Troki).

Pozdrawiam,