witam serdecznie.
Interesuje mnie sprawa odnalezienia żyjących dzieci Józefa i Marianny, moich krewnych z linii siostry rodzonej mego pradziadka Wawrzyńca Jaworskiego, czyli Jego szwagra Józefa i jego siostry rodzonej Marianny. Mieli troje dzieci : Katarzynę, Tomasza i ostatnią córkę Ludwikę. Ludwika się urodziła, lecz Marianna zmarła pół godziny po porodzie, jak to widnieje w akcie Jej zgonu.
Pochowana jest w Gorzkowie.
Więc jeśli to możliwe, szukam kontaktu z Ich dzieci dziećmi.
Pozdrawiam.
Leszek
Interesuje mnie sprawa odnalezienia żyjących dzieci Józefa i Marianny, moich krewnych z linii siostry rodzonej mego pradziadka Wawrzyńca Jaworskiego, czyli Jego szwagra Józefa i jego siostry rodzonej Marianny. Mieli troje dzieci : Katarzynę, Tomasza i ostatnią córkę Ludwikę. Ludwika się urodziła, lecz Marianna zmarła pół godziny po porodzie, jak to widnieje w akcie Jej zgonu.
Pochowana jest w Gorzkowie.
Więc jeśli to możliwe, szukam kontaktu z Ich dzieci dziećmi.
Pozdrawiam.
Leszek