Poszukuje rodziny mojego ojca. Dziadek, Wladyslaw Wojtulewicz urodzil sie w Bialymstoku (albo gdzies w poblizu), podobno w roku 1875. Rodzine wydeportowano na Syberie (mieszkali tam w Novosybirsk). A moze ktos moze podac mi informacje, czy jest jakas mozliwosc otrzymania wiadomosci z Novosybirka? Czy mozna sie tam zwrocic do urzedow? w jaki sposob?
Dziekuje i pozdrawiam.
Dziekuje i pozdrawiam.